Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Kancelárie

Moderný vzdušný kancelársky priestor v komplexe Korunný Dvor z r. 2006 s recepciou v atraktívnej lokalite na Vinohradoch, priamo pri električkovej zastávke a neďaleko stanice metra, v mieste s kompletnou infraštruktúrou. Možnosť prikúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta a prenájmu garážového státia.

Východne orientovaný priestor sa nachádza na 1. poschodí prístupnom výťahom. V súčasnosti je plocha dispozične riešená ako open space pre cca 8 ľudí, uzavretá zasadacia miestnosť, kuchynka, toaleta a zádverie. Zasadaciu miestnosť a open space oddeľujú presklené priečky.

K vybaveniu patrí elektronický zabezpečovací systém, zabudovaný sound systém alebo kuchynka s mikrovlnnou rúrou AEG. Na podlahe sú koberce a dlažba. Priestor je možné kúpiť vrátane všetkého vybavenia, prikúpiť je možné aj parkovacie miesto vo dvore a prevziať nájomnú zmluvu na 1 státie v podzemných garážach.

Skvelá je i lokalita so všetkou vybavenosťou, mnohými reštauráciami, kaviarňami i obchodmi, blízko električkovej zastávky a stanice metra linky A. Umiestnenie nebytového priestoru vo vnútornom trakte komplexu zaručuje pokojné prostredie.

Úžitková plocha 88,74 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Otvárateľné okná

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  381 741 €
 • Poplatky za služby
  9 900 Kč
 • Plocha k dispozícii
  89 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100378
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.