Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Jednoizbový byt, pred rekonštrukciou je umiestnený na 4. poschodí kompletne zrekonštruovaného secesného domu s moderným výťahom. Byt sídli na skvelej adrese pri Dannerovom parku vo Vršoviciach, v blízkosti všetkého potrebného aj staníc MHD.

Plochu bytu tvorí vstupná chodba, v ktorej je umiestnený kuchynský kút, obytná miestnosť, samostatná toaleta a sprchovací kút. Byt je orientovaný na severovýchod do zeleného vnútrobloku. Okná sú plastové, v byte sú urobené nové rozvody elektriny a vody.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza všetka infraštruktúra (obchody, kaviarne, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia alebo pošta) aj futbalový štadión Ďolíček, štvrť vyniká množstvom zelene a tiež veľmi dobrým spojením do centra. Asi 2 minúty chôdze od domu je električková zastávka, v pešom dosahu je aj železničná stanica Praha-Vršovice, neďaleko vzniká stanica metra novej linky D.

Podlahová plocha 31,04m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  195 831 €
 • Celková plocha
  31 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100467
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.