Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Kompletne zariadený a kvalitne vybavený byt s úžasnou terasou a jedinečným výhľadom na Vyšehrad sa nachádza na 2. poschodí moderného komorného viladomu s výťahom a podzemnou garážou, kde je bytu vyhradené 1 parkovacie státie. Poloha domu umožňuje rýchly dosah všetkých služieb, MHD aj parkov.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, 1 spálňa s en-suite kúpeľňou, samostatná toaleta, predsieň a technická miestnosť s úložným priestorom. Z oboch izieb vedie vstup na južne orientovanú terasu s vyrastenou zeleňou.

Dom bol dokončený v r. 2016. Súčasťou vybavenia bytu je klimatizácia obývacej izby, rekuperácia k automatickému prísunu čerstvého vzduchu, systém inteligentnej domácnosti Loxone, vinylové podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, okná s tepelne a akusticky izolačnými trojsklami a vonkajšími aj vnútornými žalúziami a parapetmi umelého mramoru. Kúrenie zaisťuje tepelné čerpadlo zem-voda. Kúpna cena zahŕňa 1 garážové státie.

Viladom stojí na rozhraní Smíchova a Radlic, v pešom dosahu električkovej zastávky Krížová aj stanica metra Smíchovské nádraží. V bezprostrednej blízkosti domu fungujú potraviny, lekáreň a malé obchody, ďalšia občianska vybavenosť je v rýchlom dosahu. K vychádzkam láka niekoľko okolitých rozľahlých zelených plôch, v pešej blízkosti alebo na bicykli je možné sa dostať až na Dívčí hrady a ďalej do prírodných parkov Prokopské a Dalejské údolie.

Podlahová plocha 65,9 m2, terasa 51,4 m2. Byt je aktuálne prenajatý.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  507 829 €
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  100535
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.