Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Dunajská, Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 4 izbový

Interiér 150 m2, terasa 23 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Dunajská

Klimatizovaný 4-izbový byt v novostavbe priamo v centre Bratislavy s balkónom prístupným z obývacej izby s výhľadom do tichého zeleného dvora, vstupom na terasu orientovanú na park na Dunajskej ulici z každej spálne a parkovaním.

Byt sa nachádza na 4. poschodí v polyfunkčnom dome Inner City Residence s výťahom. Dispozične sa delí na priestrannú vstupnú chodbu s objemným vstavaným šatníkom, rozľahlú obývaciu izbu spojenú s plne vybavenou kuchyňou, hlavnú spálňu s walk-in šatníkom a en-suite kúpeľňou (vaňa, sprchový kút), samostatnú toaletu, ďalšie dve spálne a druhú kúpeľňu (sprchový kút, toaleta). Súčasťou vybavenia je klimatizácia, osvetlenie, kúrenie a chladenie ovládané prostredníctvom dotykového LCD panela. O bezpečnosť sa stará alarm, videovrátnik a bezpečnostné protipožiarne dvere. K bytu je možné prikúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Inner City Residence je polyfunkčný bytový dom vyhlásený medzinárodnou porotou za držiteľa prestížneho ocenenia CENA ARCH 2010. Rezidentom objektu je k dispozícii detské ihrisko na nádvorí pokrytom zeleňou. Lokalita na Dunajskej ulici ponúka ľahkú dopravnú dostupnosť, nachádza sa iba 5 minút chôdze do historického centra mesta, rovnako ako do obchodného centra Eurovea. V bezprostrednom okolí je výborná občianska vybavenosť: supermarkety, banky, materské, základné a stredné školy, Medická záhrada, detské ihrisko na Jakubovom námestí, divadlá, reštaurácie, kaviarne ako aj zastávky MHD.

Interiér 150 m2, balkón + terasa 23 m2

Cena 494 843 EUR bez DPH, 593 812 EUR s DPH

Cena € 494 843
Celková plocha 173 m2
Terasa 23 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 32861

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.