Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 1
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 2
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 3
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 4
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 5
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 6
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 7
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 8
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 9
Betlémská, Staré Město - Praha 1 | 10

Byt 3 izbový

Interiér 99 m2

Praha 1, Staré Město, Betlémská

Zrekonštruovaný klasický byt s vysokými stropmi a krbovými kachľami je umiestnený v 3. podlaží historického bytového domu stojaceho v pokojnej bočnej ulici, len pár krokov od Betlémského námestia a nábrežia Vltavy. Jedinečná lokalita v samom srdci Prahy neďaleko Staromestského námestia, Karlovho mosta i Václavského námestia.

Svetlý interiér, orientovaný na východ a na západ, je rozčlenený na priestrannú obývaciu izbu prepojenú s obytnou kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňu (s vaňou, sprchovacím kútom a WC), vstupnú halu a samostatnú toaletu s technickým zázemím.

Byt prešiel pred pár rokmi kompletnou rekonštrukciou. Súčasťou vybavenia je drevená podlaha, drevené špaletové okná s roletami, krbové kachle, vstavané skrine a kompletná kuchynská linka. Vykurovanie plynovým kotlom. Výťah do medziposchodia. V dome boli v r. 2019 zrekonštruované spoločné priestory a vymenené vedenie plynu, vody a elektriky. V spoločných priestoroch boli zachované pôvodné architektonické prvky.

Ulica Betlémská vedie od Smetanovho nábrežia s nerušeným výhľadom na Kampu, Karlov most a Hradčany k námestiu so známou Betlémskou kaplnkou. Lokalita s dlhou históriou osídlenia vyniká množstvom pamiatok, reštaurácií, kaviarní a tiež širokými možnosťami kultúrneho i spoločenského vyžitia: pár krokov od domu je Divadlo Na zábradlí alebo Pražská križovatka, medzinárodné duchovné centrum založené nadáciou Václava a Dagmar Havlových, sídliaca v bývalom kostole sv. Anny zrekonštruovanom podľa návrhu Evy Jiřičnej. 3 minúty chôdze od domu je električková zastávka, v dochádzkovej vzdialenosti tiež stanice metra Staromestská a prestupná stanice liniek A a B Můstek.

Interiér 98,7 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame tiež videoprehliadky v reálnom čase napríklad cez aplikáciu WhatsApp, FaceTime, Messenger alebo Skype.

Cena predané
Celková plocha 99 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 35675

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.