Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Veľmi pekne zrenovovaný klasický mestský byt s vysokými stropmi a zachovanými pôvodnými prvkami na 3. podlaží upraveného historického bytového domu s výťahom. Atraktívna lokalita na Vinohradoch, len pár krokov od Havlíčkových sadov a v dochádzkovej vzdialenosti od stanice metra Náměstí Míru. Byt je prenajatý do januára 2023.

Dispozíciu svetlého, juhovýchodne orientovaného bytu tvorí obývacia izba s otvorenou kuchyňou, rohová spálňa so šatňou, druhá spálňa, kúpeľňa (so solitérnou vaňou, sprchovacím kútom, bidetom a WC), komora a vstupná hala so vstavanými úložnými priestormi.

Na podlahách sú parkety, okná nové drevené špaletové, dvojkrídlové dvere so zdobenými sklami sú pôvodné. Vstupné dvere majú bezpečnostný zámok. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom.

Dom stojí v pokojnej jednosmernej uličke 4 minúty chôdze od električkovej zastávky a 10 minút chôdze od stanice metra linky A. Kúsok od domu je niekoľko materských škôl, základná škola, 2 gymnázia, predajňa potravín a ďalšie obchody, lekáreň, športové centrum, Divadlo Na Vinohradoch aj vstup do rozľahlých a krásne upravených Havlíčkových sadov s detským ihriskom alebo kaviarňou.

Interiér 83 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  633 846 €
 • Poplatky za služby
  2 360 Kč mesačne
 • Celková plocha
  83 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  40905
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.