Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 2 izbový

Byt s pekným výhľadom na Juditinu vežu na hranici Karlovho mosta je umiestnený na 2. podlaží komorného historického pavlačového domu s iba 4 bytmi, 1 nebytovou jednotkou a dvorom. Atraktívna pôsobivá lokalita na Malej Strane pri ikonickom Karlovom moste i tiché romantické záhrady Vojanovej sady.

Dispozícia sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne a zádveria prístupné cez zasklenú pavlač.

Na podlahách sú novo zbrúsené parkety. Drevené špaletové okná aj dvere sú peknom zachovalom stave. Vykurovanie plynovým kotlom Vaillant, v byte je alarm. S jednotkou sa zároveň predáva pozemok (časť dvora s možnosťou parkovania) s vecným bremenom prejazdu. Dom je veľmi dobre udržiavaný, funguje tu nákladný výťah.

Štvrť dýchajúca históriou umožňuje byť behom pár minút pešo v centre, vyberať zo širokej škály reštaurácií a kaviarní i prechádzať sa v okolitých krivolakých uličkách i upravených parkoch – Vojanových sadoch, na Kampe alebo v neďalekých šľachtických záhradách. Kúsok od domu je električková zastávka, cca 15 minút chôdze sú vzdialené stanice metra Malostranská a Staromestská.

Interiér 70 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  700 000 €
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  41777
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.