Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Na predaj ponúkame svetlý rodinný byt s krbom, garážou a terasou s výhľadom na panorámu mesta vrátane Pražského hradu. Byt sa nachádza v posledných dvoch poschodiach (2. a 3.) domu z roku 1940. Zelená vilová štvrť Hanspaulka v obľúbenej mestskej časti Praha 6 - Dejvice ponúka ideálnu kombináciu blízkosti prírody a rýchleho dosahu centra.

Dispozícia bytu ponúka na 2., vstupnom poschodí domu bez výťahu otvorenú obývaciu izbu s krbom, na ňu nadväzujúcu kuchyňu s jedálňou, spálňu, veľkú izbu teraz využívanú ako šatníkom, kúpeľňu s vaňou aj sprchovacím kútom a samostatnú toaletu. Na poschodí (3. p.) je tretia izba s vlastnou kúpeľňou a terasou s panoramatickým výhľadom na Prahu a jej dominanty. Kúpna cena zahŕňa nebytový priestor (22,4 m2) v suteréne domu.

Tradičná štvrť Hanspaulka poskytuje pokojné rezidenčné bývanie. Jednoduché dopravné spojenie k stanici metra a električky Bořislavka (5 minút) alebo Hradčanská (10 minút) zaisťuje autobus, ktorého zastávka je pár krokov od domu. V tesnej blízkosti funguje supermarket, reštaurácia, banka alebo kaviareň. V blízkej pešej vzdialenosti je aj materská a základná škola a niekoľko detských ihrísk. Okolie ponúka aj mnoho možností na prechádzky, či už do funkcionalistickej kolónie Baba a k rovnomennej pôsobivej zrúcanine s vyhliadkou, ku kostolu sv. Matěje alebo do Šárky, kde je možné nachodiť kilometre v tieni stromov.

Podlahová plocha 144 m2, terasa 13,5 m2, garáž 35 m2, pivnica 22,4 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  761 320 €
 • Podlahová plocha
  144 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  157 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42985
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.