Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 6 izbový

Súbor dvoch výhodne a dlhodobo prenajatých bytových jednotiek s priestrannými vzdušnými izbami a balkónom v historickom dome s moderným výťahom. Veľmi atraktívna lokalita pri pešej zóne v Starom Meste v tesnej blízkosti Staroměstského orloja i Václavského náměstí.

Priestor ponúka 2 samostatné jednotky. Byt 3 +1 (81 m2) tvorí obývacia izba s jedálňou a balkónom, kuchyňa, 2 spálne, kúpeľňa a vstupná hala s úložnou komorou. Druhá bytová jednotka o dispozícii 3 + kk (62 m2) sa skladá z obytného priestoru s kuchynským kútom a vstupom na 25 metrovú terasu, ktorú je možné využívať, ďalej 2 spální, kúpeľne a technickej miestnosti. Balkón poskytuje pohľadnicový výhľad na kostol sv. Havla, terasa je orientovaná do vnútrobloku.

Dôstojný interiér s vysokými stropmi (cca 3,5 m) presvetľujú veľké špaletové okná orientované do upravenej ulice so stromoradím aj do vnútrobloku. Na podlahách sú pôvodné repasované alebo nové dubové parkety, interiérové dvere sú replikami pôvodných. Súčasťou vybavenia oboch bytov je kuchynská linka Sykora, vstavané skrine a ďalšie úložné priestory, vykurovanie rieši plynový kotol Immergas. K bytu prislúcha pivnica. V dome je moderný výťah (z r. 2013), spoločné priestory prechádzajú priebežnou rekonštrukciou.

Lokalita v samom centre metropoly umožňuje bývanie v pešom dosahu všetkého potrebného. Oblasť skrášľuje množstvo výstavných palácov a kultúrnych pamiatok, ulica pri dome je lemovaná vyrastenou alejou. Perfektnú dostupnosť MHD zaisťuje blízka prestupná stanica metra Můstek aj električkové zastávky s mnohými linkami. Blízko je na Václavské i Staroměstské náměstí alebo Stavovské divadlo, pešo je možné dôjsť na Karlův most, do Klementina i Parížskej triedy.

Celková podlahová plocha 143,4 m2, balkón 2 m2.

Predaj ako jeden celok formou prevodu podielu v spoločnosti či formou priamej kúpy nehnuteľnosti. Pre viac informácií kontaktujte našu kanceláriu.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  938 086 €
 • Poplatky za služby
  6 378 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  143 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43364
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.