Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 6 izbový

Byt rozkladajúci sa na celom podlaží, s priestrannými vzdušnými izbami, balkónom a veľkou terasou do vnútrobloku je umiestnený v 3. podlaží udržiavaného historického bytového domu s moderným výťahom. Veľmi atraktívna lokalita bytu sa rozprestiera pri pešej zóne na Starom Meste v tesnej blízkosti Staroměstského orloja i Václavského námestia. Predaj je formou prevodu podielu v spoločnosti, s možnosťou kúpy ako nehnuteľnosť. Pre viac informácií kontaktujte našu kanceláriu.

Byt je v súčasnej dobe rozdelený na dve samostatné jednotky 3 + kk a 3 +1, ľahkou úpravou je možné upraviť na veľkoryso poňatý reprezentatívny byt 6 + kk. Teraz je dispozične tvorený 2 obývacími izbami, 4 spálňami, kuchyňou, 2 kúpeľňami, technickou miestnosťou, vstupnou halou a terasou do uzavretého vnútrobloku, ktorá je prístupná z druhej obývačky.

Pôsobivý interiér s vysokými stropmi (cca 3,5 m) presvetľujú veľké špaletové okná orientované do upravenej ulice aj do vnútrobloku. Na podlahách sú pôvodné repasované alebo nové dubové parkety, interiérové ​​dvere sú replikami pôvodných. Súčasťou vybavenia je kuchynská linka Sykora, vykurovanie rieši plynový kotol Immergas. K bytu prislúcha pivnica. V dome je moderný výťah (z r. 2013), spoločné priestory prechádzajú priebežnou rekonštrukciou.

Lokalita v samom centre metropoly umožňuje bývanie v pešom dosahu všetkého potrebného. Oblasť skrášľuje množstvo výstavných palácov a kultúrnych pamiatok, ulica pri dome je lemovaná košatou alejou. Perfektnú dostupnosť MHD zaisťuje blízka prestupná stanica metra Můstek aj električkové zastávky s mnohými linkami. Blízko je na Václavské i Staromestské námestie alebo Stavovské divadlo, pešo je možné dôjsť na Karlov most, do Klementina i Parížskej triedy.

Interiér 143,4 m2, terasa 30,55 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 027 116 €
 • Poplatky za služby
  6 378 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  143 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43364
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.