Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 2 izbový

Byt so silným géniom loci a pohľadnicovými výhľadmi na Petřín, Lobkovický palác, Strahovský kláštor a ďalšie dominanty Malej Strany i Starého Města je súčasťou výnimočného historického domu stojaceho v malebnej štvrti pod Pražským hradom. Družstevné vlastníctvo.

Súčasnú dispozíciu bytu v 3. podlaží tvoria 2 veľké priechodné izby, 2 menšie izby (pôvodná kúpeľňa a kuchyňa) a predsieň. Byt vznikol spojením dvoch jednotiek, a má preto 2 vchody. Veľké izby sú orientované na juh, z okien sa otvárajú úchvatné výhľady do zelene aj na pražské pamiatky.

Byt je v stave na rekonštrukciu (rozvody vody a elektriny sú nové, rekonštrukcia stúpačiek prebehla cca pred 20 rokmi). Okná sú drevené špaletové, na podlahách pôvodné parkety. Vykurovanie rieši plynový kotol. Renesančný pavlačový dom s barokovými úpravami je pamiatkovo chránený.

Exkluzívna poloha priamo na Kráľovskej ceste, v bezprostrednej blízkosti mnohých reštaurácií, kaviarní a klubov, necelých 5 minút chôdze od Pražského hradu. Lokalitu okrem mnohých honosných palácov skrášľuje aj množstvo starostlivo upravených verejne prístupných záhrad. Najbližšia stanica metra je Malostranská, električková zastávka sa nachádza na Malostranskom námestí vzdialenom asi 10 minút chôdze.

Podlahová plocha 87 m2.

Družstevné vlastníctvo, prevod do osobného vlastníctva nie je možný. Dobre fungujúce družstvo má výnos z nebytového priestoru v dome.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  780 197 €
 • Celková plocha
  87 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43669
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.