Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Vzdušný byt s 2 balkónmi a možnosťou parkovania sa nachádza na 1. poschodí kompletne zrekonštruovanej budovy s impozantnými spoločnými priestormi a zachovanými pôvodnými prvkami. Budova je situovaná v obľúbenej lokalite medzi parkami Letná a Stromovka, so všetkou občianskou vybavenosťou.

Dispozícia bytu na 1. poschodí ponúka veľkú chodbu, obývací priestor s jedálenskou časťou a otvorenou kuchyňou s priamym vstupom na balkón, 2 spálne (jedna z nich s balkónom), 2 en-suite kúpeľne, samostatnú toaletu a komoru.

Vybavenie zahŕňa masívne drevené podlahy, veľkoformátovú dlažbu, nové špaletové okná, masívne drevené dvere, plne vybavenú Taliansku kuchynskú linku Valcucine so spotrebičmi Siemens, vstavanú šatníkovú skriňu s tapisériou v hlavnej spálni. K bytu patrí pivnica, možnosť dokúpenia 1 parkovacieho státia v automatickom zakladači.

Dom je situovaný v širokej ulici s typickými predzáhradkami a stromoradím, vďaka ktorým vzniká príjemný privátny priestor pred domom. Lokalita sa vyznačuje skvelou dopravnou dostupnosťou; neďaleko sa nachádzajú stanice metra Hradčanská a Vltavská a zastávka električiek Letenské námestie je len niekoľko minút chôdze od domu. Letná a susediace Holešovice sa vyznačujú bohatým kultúrnym životom, nachádza sa tu napríklad galéria DOX, expozícia súčasného umenia Národnej galérie, Veľtržný palác, kultúrny priestor La Fabrika či artové kino Oko. Na svoje si na Letné prídu aj priaznivci zdravého životného štýlu, pretože popri Stromovke, ktorá patrí k najrozľahlejším a najkrajším pražským parkom, budú môcť pravidelne zavítať aj do neďalekých Letenských sadov.

Interiér 109,03 m2, balkóny 7,45 m2, pivnica 5,89 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Podlahová plocha
  109 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  -
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  44064
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.