Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pozemok

Rovinatý pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu sa nachádza na peknom zelenom mieste pár minút jazdy od Mělníka a necelú polhodinu od Prahy.

Inžinierske siete (výtlaková kanalizácia, vodovod, elektro) sú pri pozemku v hlavnej ulici. Podľa územného plánu je tu možné postaviť rodinný dom, maximálna zastaviteľnosť je 40%, maximálna hladina zástavby 2 nadzemné podlažia + podkrovie.

Slnečný pozemok sa nachádza na mieste bývalého zámockého parku. Všetky služby sú v blízkom vinárskom meste Mělník, kam je možné z obce dôjsť počas chvíľky autobusom či autom. Jazdy autom do Prahy uľahčuje neďaleký nájazd na diaľnici D8. Obec leží v blízkosti hory Říp alebo romantického Kokořínska s lesmi a skalnými útvarmi, kúsok od pozemku je tiež kúpacie aj jazero pre rybolov. Okolím vedú trasy pre peších, cyklistov a inline korčuliarov.

Celková plocha 845 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Celková plocha
  845 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Referenčné číslo
  101152
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.