Pozemok, 235/29

Mimoriadne veľký pozemok s platným stavebným povolením na rodinný dom s dvojgarážou sa nachádza v novej rezidenčnej štvrti Králova Dvora, na južnom svahu v blízkosti Křivoklátskych lesov, v krátkej dojazdovej vzdialenosti od všetkých služieb a len niekoľko kilometrov od západného okraja Prahy. Možnosť výstavby domu na kľúč.

Pozemok s rozlohou 1 124 m2 je pripravený na výstavbu, inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia a optický kábel) sú pripravené. Podľa stavebného povolenia tu možno postaviť dvojpodlažný nízkoenergetický rodinný dom s dvojgarážou a 3 vonkajšími parkovacími miestami. V prípade záujmu je možné postaviť dom s kompletnou finalizáciou interiéru a exteriéru (záhradné úpravy, bazén, sauna, centrálny vysávač, klimatizácia či bezpečnostný systém). Projekt počíta s dispozíciou 6+kk, krbom a veľkorysou terasou, ktorá poskytne nádherný výhľad na okolitú prírodu. Súčasťou vybavenia môžu byť fotovoltaické panely a vykurovanie tepelným čerpadlom (vzduch-voda). 

Pozemok je súčasťou novovznikajúcej obytnej zóny s 25 domami, ktorá sa nachádza v tichej lokalite priamo pri lese neďaleko centra obce Králův Dvůr. V blízkosti sa nachádza materská a základná škola, športová hala či poliklinika, ďalšia občianska vybavenosť je v susednom kráľovskom meste Beroun dostupnom autobusom. Miesto má výnimočnú polohu v blízkosti CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras. Praha je rýchlo a pohodlne dostupná po diaľnici D5. 

Celková rozloha 1 124 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102520
 • Predajná cena
  414 201 €
 • Cena za m²
  368.50 €
 • Celková plocha
  1 124 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie pozemky v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.