Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 6
Kollárova, Černošice - Praha-západ | 7

Pozemok

1 380 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

Rohový pozemok o výmere 1 380 m2, vhodný na výstavbu rodinného domu, sa nachádza na kraji obľúbenej rezidenčnej lokality Černošice, len pár metrov od CHKO Český Kras. Miesto ponúka čistý vzduch, pokoj, výhľady na hlboké lesy, občiansku vybavenosť v blízkosti a ľahkú dostupnosť Prahy.

Slnečný rovinatý pozemok je momentálne zatrávnený. Všetky prípojky inžinierskych sietí (elektro, vodovod, kanalizácia, plyn) sú na hranici pozemku. Až k pozemku vedie spevnená komunikácia, ktorá bude čoskoro zrekonštruovaná.

Mesto Černošice je veľmi príjemným miestom na bývanie, a to predovšetkým z dôvodu širokej ponuky služieb, rýchlej dostupnosti Prahy a krásneho okolia s neporušenou prírodou. Hneď za pozemkom je materská škola, základná i umelecká škola sú v rýchlom dojazde. Asi 500 metrov od domu je supermarket, kaviareň s cukrárňou, lekáreň, bankomat alebo tenisové kurty. V meste je tiež zimný štadión, kino a niekoľko reštaurácií. Takmer v susedstve pozemku vedie hranica Českého Krasu s mnohými turistickými a cyklistickými trasami. Spojenie s Prahou je rýchle a priame vďaka častým vlakovým spojom, cesta k stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minút, do centra na Hlavní nádraží 23 minút. Športoví nadšenci využívajú pre cesty do Prahy pohodlnú cyklotrasu vedúcu peknou krajinou pozdĺž rieky.

Celková plocha 1 380 m2.

Cena celkom € 438 931
Cena / m2 € 318,1 za m2
Celková plocha 1 380 m2
Typ pozemku Bývanie
Referenčné číslo 32615

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.