Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Pivovar s apartmánmi a reštauráciou

Jedinečná ponuka súboru nehnuteľností fungujúcich ako remeselný pivovar s apartmánmi a reštauráciou. Pivovar sa nachádza v tesnej blízkosti exitu 66 diaľnice D1, v obci Loket v blízkosti krásneho prírodného prostredia na rozhraní Stredočeského kraja a Vysočiny, v blízkosti chránenej oblasti okolo vodnej nádrže Želivka. Táto turisticky atraktívna oblasť je vzdialená len asi 45 minút jazdy od okraja Prahy a asi 90 minút od Brna. 

Komplex troch budov (dom, pivovar a stodola) na celkovej ploche 3000 m2 v Stredočeskom kraji v okrese Benešov, v obci Loket Němčice. 

Predmetom predaja je polyfunkčný priestor určený buď len na podnikanie, alebo ako kombinácia bývania a podnikania. Podľa územného plánu ide o zmiešané územie. Na ploche pôvodného hospodárskeho dvora z roku 1930 boli postavené budovy slúžiace unikátnemu rodinnému minipivovaru Švihov – výrobné priestory pivovaru a rodinný dom, ktorý je pripravený na prevádzku pivného (alebo iného) klubu a farmárskej predajne. Pri obnove budov boli použité nadštandardné materiály. Pôvodné stavebné materiály – tehla, kameň, drevo - boli použité aj na výstavbu úplne nových budov s vysokými štandardmi, modernými technológiami, pričom sa podarilo zachovať pôvodný vzhľad budovy.

Budova domu (úžitková plocha 242 m2) bola skolaudovaná ako obchodný priestor na prízemí a súkromný priestor na poschodí. Na prízemí sa v súčasnosti nachádza farmárska predajňa a pivný klub, kuchyňa, tri toalety, chladiaca miestnosť, čistiaca miestnosť, technická miestnosť a sklad na obalový materiál. Na prvom poschodí sa nachádza pracovňa a dva apartmány s kúpeľňami. 

Budova pivovaru je z liateho betónu, odhlučnená, s rekuperáciou a dvoma chladiarňami. Celé horné poschodie sa môže využívať ako kancelárie s vlastnou kuchynkou a posedením. Na spodnom poschodí sa nachádzajú dve toalety, šatne a kúpeľňa pre zamestnancov. Na pozemku sa nachádza aj stodola a pivnica, ktoré ponúkajú ďalšie možnosti rozšírenia a využitia celého areálu. 

Budovy majú samostatné vykurovanie a teplú vodu, a to tepelným čerpadlom so zásobníkmi. Voda pochádza z vodovodného systému, na pozemku sa nachádza aj studňa. Okná sú drevené s dvojitým zasklením.

Okolie obce sa vyznačuje veľkou fluktuáciou výletníkov a cyklistov smerujúcich za turistickými cieľmi, najmä na niekoľko hradov – Vlašim, Zruč nad Sázavou a hrad Ledeč nad Sázavou


Úžitková plocha pivovaru je 335 m2. 

Veľkosť polyfunkčného objektu (rodinného domu): úžitková plocha 242 m2 (1. poschodie = 117 m2, 2. poschodie 125 m2)

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2
 • Pôdorys 3
 • Pôdorys 4
 • Pôdorys 5
 • Pôdorys 6

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 109 285 €
 • Celková plocha
  577 m²
 • Pozemok
  2 938 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  102526
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie priemyselné priestory v lokalite Středočeský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.