Mandalay, Hydra | 1
Mandalay, Hydra | 2
Mandalay, Hydra | 3
Mandalay, Hydra | 4
Mandalay, Hydra | 5
Mandalay, Hydra | 6
Mandalay, Hydra | 7
Mandalay, Hydra | 8

Rodinný dom 7 izbový

Úžitková plocha 630 m2, pozemok 4 600 m2

Hydra, Mandalay

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Čarovná kamenná vila z 18. storočia na sarónskom ostrove Hydra sa nachádza v pokojnej oblasti, ideálne situovanej iba 5 minút chôdze od prístavu. Dom sa môže pochváliť svojou obytnou plochou so 630 m2 a záhradami s rozlohou 4 600 m2 s urastenými cyprusmi a olivovníkmi, ktoré tvoria príjemnú a osviežujúcu mikroklímu.

Vstupná hala s elegantným klavírom a charakteristickou mramorovou podlahou sa otvára do salónu s krbom a francúzskymi oknami, ktoré poskytujú výhľad na mesto a prístav. Hlavný apartmán so súkromnou terasou tiež umiestnený na tomto podlaží, má priestrannú šatňu a kúpeľňu, ktorú možno samotnú označiť za malé umelecké dielo. Ďalej je tu jedna dodatočná šatňa a samostatná pracovňa. V hlavnej úrovni domu je aj jedáleň, knižnica a tradičné plne vybavená kuchyňa. Nadzemné podlažie potom ponúka dve spálne s kúpeľňami, obrovskú izbu, ktorá je ideálna pre rodinné aktivity a relaxáciu, a terasu s výhľadom do záhrady a prístavu. Pred domom je bazén s lehátkami a grilom.

Ďalšia časť záhrady obsahuje dva samostatné domčeky pre hostí so spálňami a kúpeľňami. Súčasťou nehnuteľnosti je mimo iného starý kostol aj ubytovanie pre zamestnancov. Vila predstavuje výbornú príležitosť na bývanie v tradičnom dome v malebnom prostredí s neopakovateľnou atmosférou.

Vila: 630 m²; Záhrady: 4 600 m2.

Cena Cena na vyžiadanie
Úžitková plocha 630 m2
Pozemok 4 600 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 29075

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.