Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Rodinný dom, 4 izbový

Ponuka prvorepublikového rodinného domu stojaceho na jednom z najkrajších a najžiadanejších miest v Liberci, priamo pod Libereckou výšinou, s nádherným výhľadom na Jizerské hory.

Vo vstupnej úrovni je obývacia izba s kuchyňou, toaleta a predsieň, na poschodí sú 3 spálne a kúpeľňa, obe podlažia prešli kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny elektroinštalácie a odpadu. Suterén ponúka možnosť vybudovania technického zázemia a sauny, prípadne vybudovania plnohodnotnej bytovej jednotky s vlastným vstupom. V podkroví môže vzniknúť napríklad detská herňa alebo pracovňa.

Budova bola postavená v r. 1927, v r. 2014 bola zrekonštruovaná strecha a fasáda, okná boli vymenené za plastové, podlahy laminátové. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom a krbovými kachľami. Ohrev vody zaisťuje plynový kotol a elektrický bojler. K domu patrí parkovacie miesto. Terasa na kaskádovitej záhrade poskytuje príjemné posedenie, možnosť vybudovať ďalšiu terasu s výhľadom do zelene prístupnú z obývacej izby. Na spodnej časti pozemku je možné postaviť rodinný dom o zastaviteľnej ploche 87 m2.

Unikátne miesto pod Libereckou výšinou, neďaleko materskej a základnej školy aj fakulty Technickej univerzity Liberec. Blízko je aj zoologická záhrada, lanový park alebo vodná nádrž Harcov, v ulici sú tenisové kurty. Poloha umožňuje rýchly prístup k cyklotrase, neďaleko je aj turistická trasa, v zime dostupná bežecká stopa rovnako aj cesta vhodná na sane, vedúca priamo k domu.

Úžitková plocha cca 212 m2, zastavaná plocha 339 m2, záhrada 438 m2, pozemok 777 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  704 607 €
 • Podlahová plocha
  212 m²
 • Pivnica
  -
 • Zastavaná plocha
  339 m²
 • Záhrada
  438 m²
 • Pozemok
  777 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42678
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa tiež na ďalšie rodinné domy v lokalite Liberecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.