Všetky služby

Predaj a kúpa zahraničných nehnuteľností

Ponúkame pestrú škálu výnimočných nehnuteľností situovaných v žiadaných zahraničných lokalitách - v centre svetových metropol, v obľúbených rekreačných oblastiach alebo uprostred panenskej prírody. V našom katalógu zahraničných realít nájdete luxusné sezónne rezidencie, apartmány na úpätí hôr i vily pri mori, historické objekty alebo napríklad romantické usadlosti s rozľahlými pozemkami.

V rámci našej pravidelne aktualizovanej ponuky predstavujeme výber zahraničných nehnuteľností z portfólia našej partnerskej realitnej siete Christie's International Real Estate. Táto sieť združuje takmer 140 realitných kancelárií z celého sveta. Všetky sa pritom zameriavajú na prémiový segment. Pri hľadaní, výbere a predaji zahraničných nehnuteľností tak spolupracujeme výhradne s preverenými a renomovanými partnermi z radov lokálnych realitných kancelárií.

Sústredíme sa predovšetkým na obľúbené lokality Grécka, Švajčiarska, Portugalska, Francúzska, USA alebo Argentíny. Dokážeme však sprostredkovať aj kúpu nehnuteľnosti vo vyhľadávaných oblastiach Chorvátska, Talianska a ďalších krajín. Záujemcom o kúpu luxusnej zahraničnej nehnuteľnosti ponúkame osobný prístup, profesionálny servis a dokonalú orientáciu na relevantných trhoch.

Kompletnú ponuku zasielame na základe preferencií a požiadaviek konkrétneho klienta: ak teda hľadáte zahraničnú nehnuteľnosť na kúpu, neváhajte sa na nás obrátiť, a to aj v prípade, že žiadna z prezentovaných ponúk nevyhovuje vašim predstavám.

Predaj vašej nehnuteľnosti v zahraničí

Vlastníte nehnuteľnosť v zahraničí a preferujete komunikáciu v slovenčine? Radi by ste našli kupcu z radov slovenských klientov? Vďaka našej spolupráci s realitnou sieťou Christie's International Real Estate dokážeme sprostredkovať predaj nehnuteľností v takmer 50 krajinách sveta. S nami získate lokálne know-how s medzinárodným marketingovým rozsahom.