Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Ďalšie služby

Private Home Search

Poradenský servis Private Home Search sme vytvorili na mieru klientom, ktorí hľadajú výnimočnú nehnuteľnosť, ktorej hľadanie vyžaduje špeciálnu pozornosť.

Vypočujeme si vaše požiadavky a priania a predstavíme vám exkluzívne nehnuteľnosti zo všetkých kútov realitného trhu. K tým patria neverejné ponuky – zo strany developerov i privátnych vlastníkov, prémiové nehnuteľnosti ponúkané konkurenčnými kanceláriami aj projekty, ktoré na svoju realizáciu ešte len čakajú. Pri hľadaní nás nebudú obmedzovať ani slovenské hranice – vďaka našim partnerom z realitnej siete Christie's International Real Estate dokážeme tú pravú nehnuteľnosť nájsť takmer kdekoľvek na svete.

Základné fázy servisu Private Home Search

1. Hľadanie
Všetko začína podrobnou konzultáciou. Jej cieľom je pochopiť a presne definovať vaše požiadavky a priority. Vďaka bohatým kontaktom na developerov a privátnych vlastníkov sa pri hľadaní dostaneme aj k bežne nedostupným nehnuteľnostiam. Navyše pracujeme v dlhodobom horizonte a disponujeme neverejnými informáciami o nehnuteľnostiach, ktoré sa na trhu ešte len objavia.

2. Poradenstvo
Ku každej nehnuteľnosti, ktorá vás zaujme, zhromaždíme všetky informácie a vypracujeme jej posúdenie. Dôkladne zvážime všetky pre a proti a odporučíme vám, ako postupovať.

3. Akvizícia
Vašu vysnívanú nehnuteľnosť s nami kúpite za adekvátnu cenu. Dlhodobo monitorujeme trh rezidenčných nehnuteľností, tvoríme si vlastné cenové mapy realizovaných predajov, a dokážeme tak kvalifikovane analyzovať ponukové ceny. Navyše vás krok za krokom prevedieme celým procesom akvizície, vrátane súvisiacich právnych aspektov. Všetky znalosti a schopnosti pritom využijeme na to, aby sme presadili váš záujem.

So službou Private Home Search získate plne individualizovaný servis, ktorý ťaží zo zázemia, kontaktov a know-how etablovanej realitnej kancelárie. Jednoducho sa dostanete k nehnuteľnostiam, ktorých na trhu nie je veľa, bez toho aby ste ich hľadaním stratili mesiace života.

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.