Kariéra

Hľadáte zaujímavú a dynamickú prácu v renomovanej spoločnosti s pevným postavením na trhu?

Staňte sa súčasťou tímu Svoboda & Williams. Nečakajte bezfarebné pracovné pôsobisko, ale inšpiratívne prostredie, ktoré vám umožní rásť kariérne aj osobnostne. Spoločnosť Svoboda & Williams vznikla z priateľských väzieb a fairplay prístup je stále naším základným stavebným kameňom.

Kto sme?

Realitná spoločnosť Svoboda & Williams dlhodobo patrí medzi rešpektované mená na realitnom trhu a udáva smer v segmente prémiových rezidenčných nehnuteľností. V Českej republike pôsobíme už dlhšie ako dve dekády, v roku 2019 sme rozšírili pole pôsobnosti na Slovensko. Od roku 2017 sme exkluzívnym partnerom globálnej realitnej siete Christie’s International Real Estate.

V súčasnosti náš tím zahŕňa vyše 100 realitných profesionálov pôsobiacich na pobočkách v Bratislave, Prahe a Brne. Naši makléri spájajú svoje mnohoročné skúsenosti so zázemím sofistikovanej značky, vďaka čomu sa radia medzi špičku na trhu. Za naším úspechom stojí tiež ostrieľaný marketingový tím, ktorý vytvára progresívnu marketingovú stratégiu a inšpiratívny obsah. Aj vďaka tomu sa Svoboda & Williams stala synonymom pre prémiové nehnuteľnosti nie len v Česku, ale i na Slovensku.

Kto tvorí Svoboda & Williams Slovakia

Prečo sa stať súčasťou Svoboda & Williams?

 • Zakladáme si na stabilite

  Veľa kolegov je s nami dlhšie ako päť rokov, niektorí to s nami ťahajú už vyše dekádu. Snažíme sa vytvárať pracovné zázemie, s ktorým sa človek ľahko a rád zžije.
 • Spoločne športujeme

  Je medzi nami veľa športových nadšencov, spoločne sa tak zapájame do maratónov, volejbalových či futbalových zápasov, cyklistiky i lyžovania.
 • Podporujeme rast a vzdelávanie

  Dávame šancu mladým nadšencom, ktorí nedostatok skúseností vynahradzujú svojím zápalom. Ak sa niektorý z kolegov zatúži zdokonaliť v nejakej pracovnej oblasti, radi ho podporíme.
 • Pracujeme flexibilne

  Kombinácia práce z kancelárie s prácou z domu u nás nie je problém. Zároveň máme možnosť prebiehať z jednej pobočky na druhú, tak ako sa nám to práve hodí.
 • Chápeme ľudské potreby

  Dobre vieme, že život nie je lineárny, naopak je plný výkyvov a nových výziev. K takýmto situáciám pristupujeme ľudsky a s pochopením. Schopných ľudí si chceme udržať, nie ich odohnať korporátnym diktátom.
 • Vianoce oslavujeme vo veľkom

  Keď to doba umožňuje, organizujeme vianočné večierky, o ktorých sa tradujú legendy. Sú pre nás odmenou v závere roka, a preto ich neberieme na ľahkú váhu.

6 pobočiek v 3 mestách a 2 krajinách

 • Bratislava

  Slovenská pobočka sa nachádza v novovzniknutom rezidenčnom komplexe Slnečnice v Petržalke.
 • Brno

  Brnenskí kolegovia sedia v prvorepublikovej vile v malebnej Masarykovej štvrti, iba pár minút chôdze od ikony brnenskej architektúry, vily Stiassni.
 • Praha

  Naša pražská základňa sa nachádza Na Zátorce, fungujeme ale tiež v ulici Na Příkopě či v Holešoviciach.

Reality nie sú našou jedinou realitou

V Svoboda & Williams to nie je len o realitách. Radi vystupujeme zo sveta nehnuteľností a rozširujeme obzor svojich záujmov. Osemhodinovkou v práci to u nás jednoducho nekončí.

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.