Relokačné služby

Ďalšie služby

Relokačné služby

Široké spektrum relokačných služieb ponúkame firmám, rodinám i jednotlivcom, ktorí sa sťahujú do Bratislavy. V spolupráci s našim relokačným partnerom zabezpečíme efektívny a pohodový priebeh sťahovania.

Hľadanie nového domova

Dokážeme pozorne načúvať individuálnym potrebám a požiadavkám klienta a následne na realitnom trhu nájsť vhodnú nehnuteľnosť. Poradíme vám s výberom vhodných lokalít, mestských štvrtí, poskytneme informácie o školách, o cenách nehnuteľností a o nájomných podmienkach. Starostlivo vyberieme vhodné nehnuteľnosti tak, aby ste si osobne prezreli len tie, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Zabývanie sa

Naši relokační konzultanti vám budú asistovať so zabezpečovaním telefónnych liniek, internetového, satelitného a káblového pripojenia. Pomôžu vám s agendou týkajúcou sa prevodu služieb, zriadenia bankového účtu, parkovacieho povolenia a poistenia spojeného s nájmom alebo vlastníctvom nehnuteľnosti. Presídlenie na Slovensko tak pre vás bude rovnako jednoduché, ako sťahovanie sa do susedného domu.

Orientácia

Dobre poznáme "svoje ihriská", a tak vám jednoducho pomôžeme zorientovať sa v novom prostredí. Zorganizujeme prehliadku okolia, v rámci ktorej sa dozviete všetko o supermarketoch, predajniach s tovarom dennej potreby, nákupných centrách, športových zariadeniach, parkoch, detských ihriskách, zdravotníckych zariadeniach, školách, reštauráciách a baroch v blízkosti vášho nového bydliska.

Hľadanie vhodnej školy

Ak máte deti, súčasťou relokácie je výber vhodnej školy. Pred alebo pri hľadaní vhodného bydliska zabezpečíme a skoordinujeme stretnutie s pracovníkmi medzinárodných škôl v Bratislave a ďalších slovenských mestách. Navyše zariadime bezpečnú dopravu vašich detí až na miesto.

Víza, povolenie na pobyt, pracovné povolenie

Získanie všetkých dokumentov a vybavovanie rôznych žiadostí o povolenie, ktoré sú pre prácu a bývanie na Slovensku potrebné, môže byť náročný proces. Pomôžeme vám s jednotlivými náležitosťami, pripravíme podklady, požiadame o potrebné povolenia a dohliadneme na všetko potrebné až do chvíle, kedy budú dokumenty pripravené na vyzdvihnutie. Navyše starostlivo strážime uplynutie účinnosti jednotlivých dokumentov a klientom zasielame upozornenie na včasné obnovenie ich platnosti.

Ak vás ponuka našich relokačných služieb zaujala, neváhajte sa na nás obrátiť s konkrétnymi požiadavkami. Radi vám poskytneme bližšie informácie, vrátane konkrétnej cenovej ponuky.

Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.