O nás

Spoločnosť Svoboda & Williams poskytuje kompletné spektrum realitných služieb. Počas rokov svojho pôsobenia na trhu sme si okrem zvučného mena vybudovali aj patričné know-how, profesionálny tím a širokú sieť kontaktov. Či už ide o kúpu, predaj, prenájom, investíciu alebo development, poskytneme vám spoľahlivý, kvalitný a komplexný servis. Na Slovensku pôsobíme pod značkami Svoboda & Williams a FeelHome. Hoci sme každej z nich dali iný smer, jedno ich spája - sústredia sa na prémiové nehnuteľnosti.

V roku 2017 sme sa stali exkluzívnym partnerom globálnej realitnej siete Christie's International Real Estate. Tá združuje realitné kancelárie, ktoré sa zameriavajú na luxusný segment a v súčasnosti je aktívna v 46 krajinách po celom svete. My zastupujeme Slovensko a Českú republiku. Partnerstvo s Christie's International Real Estate nám umožňuje prezentovať vybrané nehnuteľnosti z nášho portfólia globálne a súčasne ponúknuť miestnym kupujúcim prémiové reality v zahraničí.

Náš tím

Zakladáme si na tom, aby kvalite nášho realitného portfólia zodpovedala aj kvalita ponúkaných služieb a dobre vieme, že tá stojí práve na ľuďoch. Stále rastieme a radi dávame šancu mladým ľuďom, ktorí sa u nás pod vedením skúsených profesionálov rýchlo rozvíjajú. Vďaka tomu nikdy nezaspávame na vavrínoch. Hovoríme plynule anglicky a ak je to potrebné, vieme si poradiť aj s ďalšími jazykmi. Komunikujeme vždy rýchlo, vecne a na úrovni - tak, aby sme šetrili váš čas i energiu.

Sídlo firmy

Naša spoločnosť sídli na ulici Zuzany Chalupovej 10B, 851 07 Bratislava - Petržalka. V Českej republike prevádzkujeme našu hlavnú pobočku v historickom centre Prahy na ulici Na Perštýne 2, 110 00 Praha 1 a od roku 2014 aj brnenskú pobočku na ulici Kapucínské náměstí 15, 602 00, Brno - střed.

Naše služby

Službami, ktoré ponúkame, pokrývame všetky segmenty realitného trhu. K tým patrí nielen nákup, predaj, prenájom a správa nehnuteľností, ale tiež investičný management alebo právny a finančný servis. Vo všetkých spomínaných oblastiach disponujeme odbornosťou a znalosťami, ktoré nás radia k špičke v odbore. V našej realitnej ponuke navyše nájdete široký rad zahraničných nehnuteľností. Pôsobíme na Slovensku a po celej Českej republike.

Predaj a kúpa nehnuteľností

Už po mnoho rokov sa na nás obracajú tí, ktorí hľadajú nehnuteľnosť na kúpu alebo naopak chcú svoju nehnuteľnosť ponúknuť na predaj. Špecializujeme sa na oblasť nadštandardných a prémiových nehnuteľností, a to ako rezidenčných, tak i komerčných. Sústredíme sa pritom na Bratislavu, Prahu, Brno i ďalšie lokality Slovenska a Česka. V roku 2017 sme navyše portfólio rozšírili o prémiové zahraničné nehnuteľnosti. Vďaka širokej ponuke prvotriednych nehnuteľností na predaj, znalosti trhu, obsiahlej databáze kontaktov, inovatívnemu marketingu, pozornosti voči prianiam klienta a zmyslu pre detail sme si vydobyli renomé, ktoré sa nám darí držať.

Prenájom rezidenčných nehnuteľností

Máme dlhoročné skúsenosti s odbornou asistenciou pri prenájme rezidenčných nehnuteľností. Staráme sa tak o majiteľa nehnuteľností, ako aj záujemcov o prenájom.

Investície

Privátnym investorom a majiteľom nehnuteľností poskytujeme služby v oblastiach investičného poradenstva a manažmentu. Dokážeme identifikovať príležitosti ku kvalitným investíciám do realít a zároveň spracovať koncept optimálneho využitia nehnuteľnosti či developmentu. Nadväzujúci servis je samozrejmosťou.
 

Ďalšie služby

Spolu s vyššie popísanými realitnými službami ponúkame tiež celý rad podporných služieb. Tie zahŕňajú napríklad marketing, právny servis, finančné a hypotekárne služby alebo servis nazývaný Homestaging. Neoddeliteľnou súčasťou našich webových stránok je aj online sprievodca bratislavským Lifestyle.