Naše pobočky

Naša spoločnosť sídli na ulici UNIQ Staromestská 3 v Bratislave. V Českej republike prevádzkujeme našu hlavnú pobočku v elegantnej vile v ulici Na Zátorce, v obľúbenej rezidenčnej lokalite Prahy – Bubeneč. Od roku 2014 prevádzkujeme i pobočku v Brne.

Spoločnosť Svoboda & Williams poskytuje kompletné spektrum realitných služieb. Počas rokov svojho pôsobenia na trhu sme si okrem zvučného mena vybudovali aj patričné know-how, profesionálny tím a širokú sieť kontaktov. Či už ide o kúpu, predaj, prenájom, investíciu alebo development, poskytneme vám spoľahlivý, kvalitný a komplexný servis. Na Slovensku pôsobíme pod značkami Svoboda & Williams a Feelhome. Hoci sme každej z nich dali iný smer, jedno ich spája – sústredia sa na kvalitné nehnuteľnosti.

V roku 2017 sme sa stali exkluzívnym partnerom globálnej realitnej siete Christie's International Real Estate. Tá združuje realitné kancelárie, ktoré sa zameriavajú na luxusný segment a v súčasnosti je aktívna v 46 krajinách po celom svete. My exkluzíne zastupujeme Slovensko a Českú republiku. Partnerstvo s Christie's International Real Estate nám umožňuje prezentovať vybrané nehnuteľnosti z nášho portfólia globálne a súčasne ponúknuť miestnym kupujúcim prémiové reality v zahraničí.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.,
IČO: 52 116 344,
Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, vložka 133741/B
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.