Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 1
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 2
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 3
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 4
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 5
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 6
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 7
Záhorská Bystrica - Bratislava IV | 8

Byt 5 izbový

Interiér 133 m2, terasa 120 m2

Bratislava IV, Záhorská Bystrica

Nadčasové bývanie zasadené do bratislavskej štvrte v Záhorskej Bystrici ponúkne novo vznikajúci rezidenčný projekt Hillside s výhľadom na Malé Karpaty, ktorý spája výhody novostavby s moderným dizajnom v kombinácii s progresívnou filigránovou technológiou výstavby. Pokojná a tichá lokalita na dosah kompletnej občianskej vybavenosti a neďalekých lesov zabezpečuje bývanie na okraji Bratislavy bez mestského hluku. Predpokladaný termín kolaudácie 09/2021.

Interiér 5-izbového strešného bytu bude tvoriť vstupná chodba s miestom na vstavaný šatník, kuchyňa, obývacia izba s jedálenskou časťou, hosťovská toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a toaletou, ďalšia kúpeľňa s walk-in sprchovým kútom a toaletou, dve izby s výstupom na menšiu terasu, dve izby so vstupom na hlavnú terasu. Možnosť vstupu na hlavnú terasu je aj z obývacej izby.

Holobyt bude zahŕňať veľkoformátové francúzske hliníkové okná s izolačnými trojsklami, podlahové kúrenie a fancoilové stropné chladenie v celom byte. Kúpa holobytu ponúka možnosť si vybrať z dvoch druhov štandardov. Ku kúpe sa vzťahuje aj povinnosť kúpy pivničnej kobky a minimálne jedného parkovacieho státia v garáži.

Štandardné vybavenie bude obsahovať predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie, laminátové podlahy, interiérové dvere, v kúpeľni obklady, sanitu, batérie značky KLUDI, sprchový kút so zabudovaným podlahovým žľabom/vaňu, toaletu. Nadštandardné vybavenie bude zahŕňať vyššiu kvalitu materiálov, drevené podlahy, bezfalcové interiérové dvere, v kúpeľni väčší formát dlaždíc, batérie Hansgrohe.

Bytový komplex vzniká na okraji Záhorskej Bystrici. Štvrť poskytuje kľudné, tiché prostredie a zároveň aj plnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti projektu sa nachádzajú Malé Karpaty. Zdravé prostredie zelene a čerstvého vzduchu sa stane súčasťou každodenného života. Do centra mesta sa rýchlo dopravíte autom alebo autobusom MHD. Zástavka MHD ako aj detské ihrisko sa nachádzajú 150 m od domu. Supermarket je vzdialený 500 m.

Interiér 132 m2, terasy 120 m2

Cena nehnuteľnosti v prevedení "white walls" 454.300 EUR (s DPH).
Cena nehnuteľnosti v štandarde 470.169 EUR (s DPH).
Cena pivnice je 1.200 EUR/m2, výmery sú k dispozícii od 2 do 24 m2. Ceny parkovacieho státia sú od 10.990 EUR/ks.

Cena € 454 300
Celková plocha 253 m2
Terasa 120 m2
Parkovanie garážové státie od 8.990 EUR
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 38255
Informácie o projekte Rezidenčný projekt Hillside

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.