Obchodné priestory

Exkluzívne ponúkame na predaj dizajnový obchodný priestor v polyfunkčnom komplexe PANORAMA CITY. Obchodný priestor sa nachádza v lukratívnej lokalite v blízkosti OC Eurovea na Landererovej ulici s vynikajúcou viditeľnosťou a výborným napojením na mestské aj diaľničné dopravné uzly.

Obchodný priestor tvorí open space a zázemie pre zamestnancov, ktoré je vybavené kuchynkou s linkou, samostatnou toaletou, úložným priestorom a skladom.  

Štandard priestoru zahŕňa vzduchotechniku zabezpečujúcu výmenu vzduchu, chladenie a kúrenie, zvukotesné izolačné hliníkové okná s trojsklom, ktoré zabezpečujú maximálne odhlučnenie, znížené stropy s dizajnovým podsvietením, drevené parkety a dlažbu, telekomunikačné rozvody.

K vybaveniu patrí taktiež zabezpečovací a kamerový systém, ozvučenie priestoru podhľadovými reproduktormi, sklenené priečky, pult, vstavaný nábytok, elektrický bojler na teplú vodu, či exteriérové vývody na  svetlá na označenie prevádzky. 

Interiér je 275 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  104804
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  275 m²
 • PENB
  A
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie obchodné priestory v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.