Pozemok

Unikátny stavebný pozemok o veľkosti 850 m2 na hradnom kopci ponúka vysnívané bývanie v rodinnom dome, vynikajúcu adresu pre váš biznis alebo zaujímavú investičnú príležitosť nakoľko bol na pozemok investičný zámer pre dom s 3 bytovými jednotkami schválený stavebným úradom. Lokalita poskytuje rýchlu dostupnosť z ktorejkoľvek časti mesta. Poloha obľúbeného rezidenčného projektu na hradnom vŕšku je zárukou pokojného bývania, ako i blízkosti historického centra mesta a Horského parku.

Keďže sa na pozemku v minulosti nachádzal rodinný dom, ktorý bol legálne zbúraný, všetky inžinierske siete a asfaltová príjazdová cesta sú samozrejmosťou. Taktiež máme zdokumentovaný výhľad z poschodia na Bratislavský hrad a Slavín. Funkčné využitie územia umožňuje výstavbu nízkopodlažnej obytnej stavby - rodinného alebo bytového domu s maximálne 3 nadzemnými podlažiami. Koeficient zastavanosti je 0,3.

Investičný zámer odsúhlasený stavebným úradom pre trojdom:
1. dom UP 341 m2
2. dom UP 272 m2
3. dom UP 199 m2

Celková výmera podľa investičného zámeru 812 m2 vrátane 131 m2 terás.

K pozemku je vypracovaný výškopis, koordinačná situácia aj geologický prieskum.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  40888
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  850 m²
 • Pozemok
  Bývanie
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.