U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 1
U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 2
U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 3
U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 4
U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 5
U Hájenky, Lipno nad Vltavou - Český Krumlov | 6

Rodinný dom

Úžitková plocha 298 m2, pozemok 825 m2

Český Krumlov, Lipno nad Vltavou, U Hájenky

Špičkovo spracovaný a energeticky úsporný dom s terasou, záhradou a 2 parkovacími státiami bude zasadený do krásnej šumavskej krajiny. Súbor 15 domov U Hájenky práve vzniká vo vyhľadávanej lokalite Lipna nad Vltavou, v pešom dosahu priehrady, lesa aj bohatej občianskej vybavenosti. Atraktívnosť projektu navyše podtrhuje plánovaná výstavba zjazdovky, ktorá vznikne iba 100 m od pozemku. Predpokladaný termín dokončenia 4Q 2019.

Dom je tvorený 2 zrkadlovo obrátenými apartmánmi o veľkosti 4 + kk, celý dom tak môže obývať viac generácií, prípadne možno časť objektu prenajímať. Prízemie každej jednotky tvorí veľký obytný priestor s kuchyňou so vstupom na terasu, zádverie, kúpeľňa (so sprchou a WC) a sklad športových alebo záhradných potrieb prístupný zvonku. Na poschodí sú 3 spálne a veľká kúpeľňa (so sprchou, vaňou a WC). K dispozícii je ďalej podkrovie, o ktoré môže byť pri vybudovaní schodiska rozšírená obytná plocha, prípadne ju možno využiť ako úložný priestor. K domu patrí záhrada a dve vonkajšie parkovacie státia.

Vďaka architektúre a použitým materiálom rešpektujúcim šumavské tradície stavba zapadá do okolitej krajiny. Jednotky budú na predaj v dokončenom stave, ktorý zahŕňa konštrukciu aj pre pasívny štandard, použité budú ekologické stavebné systémy a unikátne drevovláknité izolácie rakúskej značky STEICO. Súčasťou základného prevedenia je kvalitná vzduchotechnika, vykurovanie a chladenie, obklady a dlažby Marazzi, drevené okná s izolačným trojsklom, všetka sanita; v nadštandardnej variante bude navyše rekuperácia vzduchu, krbová vložka, predokenné žalúzie a fotovoltaické panely. Špecialitou je možnosť zabudovania hypoxickej terapie simulujúcej vysokohorské prostredie priamo v spálni. Vlastníci objektov majú možnosť využiť služby správcu (napríklad kosenie trávy, upratovanie, odpratávanie snehu, ale aj úkony súvisiace s prípadným prenájmom).

Projekt je umiestnený v obci ležiacej na ľavom brehu Lipenskej priehrady v blízkosti zjazdoviek a železnice. Veľmi atraktívna lokalita ponúka vyžitie v každom ročnom období, čo robí z apartmánov U Hájenky aj vhodnú investičnú príležitosť. Priamo v obci je niekoľko reštaurácií, obchodov, samoobsluha, pošta, tenisové kurty, prístaviska, pláž alebo detská herňa. Vedie tadiaľ náučný chodník a množstvo turistických i cyklistických trás. V blízkosti sú lyžiarske areály, aquaparky, golfové ihriská alebo Chodník v korunách stromov. Cesta z Prahy trvá cca 2,5 hodiny, blízko to je do Českého Krumlova, ale tiež Rakúska a Nemecka.

Podlahová plocha 266 m2, terasa 32,6 m2, pozemok 825,66 m2.

Cena € 613 663
Úžitková plocha 298 m2
Terasa 32 m2
Zastavaná plocha 179 m2
Záhrada 646 m2
Pozemok 825 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB A
Referenčné číslo 32536
Informácie o projekte Developerský projekt
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.