Informácie

Kancelárie

Ponuka zariadeného nebytového priestoru na 1. poschodí novej modernej rezidencie zasadenej do obľúbenej štvrte Karlín, na okraji parku a v blízkosti stanice metra aj zastávky električiek.

Jednotku tvorí 1 miestnosť (s oknami na sever) a toaleta s umývadlom. Priestor ponúka 4 pracovné miesta.

Projekt bol dokončený na konci r. 2019. K štandardu patria napríklad trojvrstvové dubové podlahy, veľkoplošné okná a bezpečnostné dvere. V dome je výťah. Jednotka je vybavená nábytkom na mieru. Súčasťou kúpnej ceny je aj pivnica, parkovacie státie je možné dokúpiť za 700 000 Kč.

Stále sa rozvíjajúca štvrť Karlín pripomínajúca európske metropoly ponúka upravenú zeleň, kultúrne centrá, obchody, trendy bistrá, útulné kaviarne i gurmánske reštaurácie. Stanica metra linky B aj električková zastávka Křižíkova sú vzdialené len pár krokov, cesta do centra mesta trvá niekoľko málo minút. Počas chvíľky je možné tiež dôjsť do rozľahlého parku na vrchu Vítkov a využiť tunajšie cyklotrasy alebo vonkajšie posilňovne.

Podlahová plocha 16,9 m2, pivnica 3,53 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  135 496 €
 • Plocha k dispozícii
  17 m²
 • Pivnica
  Áno
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  100596
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie kancelárske priestory v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.