Byt, 4 izbový

Bývanie s exkluzívnou polohou a dychberúcimi výhľadmi na kultúrne pamiatky vrátane Karlovho mosta. Tento byt sa rozkladá na celom 3. poschodí vrcholne barokového domu pôvodne z 2. polovice 16. storočia, ktorý vznikol pri prestavbe pôvodnej zástavby Čertovky v roku 1726. Tichý dom sa nachádza v malebnej dláždenej ulici pár metrov od nábrežia Vltavy a krátkou prechádzkou je možné dôjsť na Pražský hrad.

Súčasnú dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, z ktorej sa vchádza do miestnosti, teraz využívanej ako jedáleň, ktorá spolu s nadväzujúcou spálňou poskytuje neopakovateľný výhľad na Karlov most. Na protiľahlej strane je vstup do obývacej izby a s ňou susediacej spálne. Ďalej je tu samostatná kuchyňa a priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Atmosféru bytu dodávajú trámy a drevená podlaha. K bytu patria 2 komory, jedna na poschodí a druhá na prízemí domu.

Byt je veľmi svetlý a jeho okná sú orientované na obe strany – ako na historické fasády okolitých domov v ulici, tak na Vltavu. Výhodou je aj skvelé využitie priestoru a rozmiestnenie všetkých miestností. Byt môže po dohode zostať kompletne zariadený a byť tak pripravený napríklad na účely investície na prenájom. Dom je bez výťahu, disponuje pôvodným dreveným schodiskom a iba tromi bytovými jednotkami. Parkovanie je možné na modrej zóne pred domom a v okolí.

Atraktívna lokalita v bezprostrednej blízkosti najvýznamnejších pražských pamiatok dodáva životu v historickej budove charakter výnimočnosti. Miesto umožňuje bývanie medzi pražskými dominantami, a pritom na pokojnom mieste, len pár minút chôdze od stanice električky aj metra, blízko nádherne upravených palácových záhrad, Petřínských sadů aj parku Kampa s romantickou Čertovkou. V najbližšom okolí sa nachádzajú vyhlásené reštaurácie a štýlové kaviarne. Iba 5 minút od domu sídlia dve materské školy, dve základné školy aj ďalšie služby potrebné na každodenný život.

Podlahová plocha 70,2 m2 (z toho 1 m2 komora). Predmetom predaja je účelovo založená spoločnosť.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  100981
 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  4 800 Kč mesačne
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.