Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt 2+kk, 1.NP, č.2

Nový priestranný a štýlový byt s predzáhradkou v unikátnej Rezidencii Bílá Růže, ktorá práve vzniká v mestskej pamiatkovej rezervácii malebných Kašperských Hor ležiacich v krásnej krajine pri národnom parku Šumava. Predpokladaný termín dokončenia Q1/2025.

Veľkoryso pojatú dispozíciu tvorí obytný priestor s prípravou na kuchyňu, ďalej spálňa, kúpeľňa (so sprchovacím kútom a WC) a priestranná vstupná hala. V oboch obytných miestnosti je vstup na záhradnú terasu.

Ku kvalitnému štandardu patria zákazkové, ručne vyrobené repliky vstupných aj interiérových dverí a špaletových okien zo smrekového dreva, dobové kovanie Cobra Alt-Wien (staromosadz), vinylové podlahy v dekore rustikálneho duba, štýlová sanita a dobové batérie (bronz), retro vykurovací rebrík, porcelánové vypínače a zásuvky Hager Rosenthal, audio vrátnik a Softlink systém merania spotreby energií s online prehľadom 24/365. Vykurovanie je riešené centrálnym teplovodom s ekologickým zdrojom tepla z biomasy, kúrenie bude možné ovládať na diaľku. K bytu prislúcha pivničná kobka a vonkajšie parkovacie státie (možnost elektronabíjačky). Rezidentom bude k dispozícii posedenie pri grile či v romantickom altánku na spoločnej oplotenej záhrade prevoňanej levanduľou a ružami.

Dom stojí v samom centre mesta, v pohodlnom dosahu sú tak obchody aj reštaurácie. Priamo v Bílé Růži bude fungovať kaviareň s pražiarňou a pekárňou. V blízkosti je menší skiareál s večernou prevádzkou, širšie možnosti lyžovania sú potom v neďalekých skiareáloch Zadov, Churáňov, Veľký Javor alebo v rakúskom Hochfichte. K dispozícii je tiež hustá sieť cyklotrás a turistických cestičiek. Na námestí prebiehajú jarmoky, na nádvorí hradu Kašperk sa konajú divadelné predstavenia, navštevovať možno letné kino alebo organové koncerty v kostole sv. Mikuláše. Miesto je dobre dostupné, autobusy zaisťujú spojenie s neďalekou Sušicí. Cesta autom z Prahy sa ešte skráti a zjednoduší po dokončení diaľnice D4.

Podlahová plocha 45,7 m2, záhrada 29,8 m2, pivnica 3,2 m2.

Pre ďalšie informácie navštívte webové stránky projektu www.rezidencebilaruze.cz.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  246 302 €
 • Celková plocha
  46 m²
 • Predzáhradka
  30 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  3 m²
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  101568
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Plzeňský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.