Byt 2+kk, 1.NP, č.3

Nový priestranný a štýlový byt v unikátnej Rezidencii Bílá Růže, ktorá práve vzniká v mestskej pamiatkovej rezervácii malebných Kašperských Hôr ležiacich v krásnej krajine pri národnom parku Šumava. Predpokladaný termín dokončenia Q1/2025.

Veľkoryso pojatú dispozíciu tvorí obytný priestor s prípravou na kuchyňu, ďalej spálňa, kúpeľňa (so sprchovacím kútom a WC) a priestranná vstupná hala.

Ku kvalitnému štandardu patria zákazkové, ručne vyrobené repliky vstupných aj interiérových dverí a špaletových okien zo smrekového dreva, dobové kovanie Cobra Alt-Wien (staromosadz), vinylové podlahy v dekore rustikálneho duba, štýlová sanita a dobové batérie (bronz), retro vykurovací rebrík, porcelánové vypínače a zásuvky Hager Rosenthal, audio vrátnik a Softlink systém merania spotreby energií s online prehľadom 24/365. Vykurovanie je riešené centrálnym teplovodom s ekologickým zdrojom tepla z biomasy, kúrenie bude možné ovládať na diaľku. K bytu prislúcha pivničné kóje a vonkajšie parkovacie státie (možnosť elektronabíjačky). Rezidentom bude k dispozícii posedenie pri grile či v romantickom altánku na spoločnej oplotenej záhrade prevoňanej levanduľou a ružami.

Dom stojí v samom centre mesta, v pohodlnom dosahu sú tak obchody aj reštaurácie. Priamo v Bílé Růži bude fungovať kaviareň s pražiarňou a pekárňou. V blízkosti je menší skiareál s večernou prevádzkou, širšie možnosti lyžovania sú potom v neďalekých skiareáloch Zadov, Churáňov, Veľký Javor alebo v rakúskom Hochfichte. K dispozícii je tiež hustá sieť cyklotrás a turistických cestičiek. Na námestí prebiehajú jarmoky, na nádvorí hradu Kašperk sa konajú divadelné predstavenia, navštevovať možno letné kino alebo organové koncerty v kostole sv. Mikuláše. Miesto je dobre dostupné, autobusy zaisťujú spojenie s neďalekou Sušicí. Cesta autom z Prahy sa ešte skráti a zjednoduší po dokončení diaľnice D4.

Podlahová plocha 44,2 m2, pivnica 3,3 m2.

Pre ďalšie informácie navštívte webové stránky projektu www.rezidencebilaruze.cz.

Pôdorys

  • Pôdorys 1
  • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.