Byt, 2 izbový

Byt s kompletne zrekonštruovaným interiérom na 3. poschodí zrekonštruovaného historického bytového domu s výťahom. Dom sa nachádza na rohu jednosmerných ulíc len pár krokov od námestia Jiřího z Poděbrad, v blízkosti záhrad Svatopluka Čecha a len asi 5 minút mestskou hromadnou dopravou od centra metropoly.

Priestor bytu je rozdelený na obývaciu izbu s prípravou na kuchyňu, 1 spálňu, kúpeľňu (sprchovací kút, WC, bidet) a chodbu s výklenkom na práčku a sušičku. 

Interiér práve prešiel kompletnou rekonštrukciou, podlahy sú z drevených dosiek, novovybudované úložné priestory pod stropom, obývaciu izbu oživuje tehlová stena a ambientné LED osvetlenie. Okná sú pôvodné drevené špaletové, vykurovanie zabezpečuje plynový kotol. 

Rohový dom s upravenou ozdobnou fasádou sa nachádza na Vinohradech v širšom centre Prahy. Lokalita vyniká vysokou úrovňou infraštruktúry, v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie a obchody. Stanica metra a električková zastávka Jiřího z Poděbrad sú vzdialené len pár krokov a nákupné a zábavné centrum OC Flora je v pešej dostupnosti. Elegantnú štvrť obohacujú upravené parky, neďaleko sa nachádzajú Sady Svatopluka Čecha a sady Bratří Čapků, pešo sa môžete prejsť aj na Grébovku alebo do Riegrových sadů

Podlahová plocha 44,9 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102360
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  E
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.