Byt 4-izb I 7NP

Svoboda & Williams je exkluzívne poverená predajom jedinečného klimatizovaného 4-izbového bytu z pera architektonického štúdia GutGut nominovaného na cenu CE-ZA-AR. Byt vzniká na hranici Starého a Nového Mesta. Pohodové bývanie zabezpečí výhľad na Slavín a Bratislavský hrad ako aj spoločná oddychová záhrada pre rezidentov. Užívateľský komfort podporia zelené strechy s fotovoltaikou a Smart Home inteligentná domácnosť. 

Predpokladaná kolaudácia je na jeseň 2025.

Dispozíciu bytu tvorí predsieň s navrhnutým ostrovčekovým šatníkom, obývacou izbou, jedálenskou časťou a kuchyňou so špajzou, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa s miestom pre walk-in sprchový kút, toaletu, umývadlo, spálňu so šatníkom, vstupná hala v nočnej časti, samostatná toaleta, kúpeľňa s miestom pre vaňu a práčku, dve spálne s východom na terasu. Zo západnej, kompletne presklennej strany bytu sa dostaneme na terasu s výhľadom na Staré Mesto vrátane Bratislavského hradu

Štandard bytu tvoria veľkoformátové hliníkové trojsklá s vysokým akustickým štandardom, elektrické tieniace rolety alebo závesy, vysoké stropy, vrstvené dubové parkety vo vzore rybej kosti, podlahové kúrenie, podlahové chladenie, fan-coil, Smart Home systém, batérie Duravit alebo Hansgrohe, schodisko z ocele, optický internet s možnosťou výberu z troch operátorov.

Štandard terasy tvoria termodosky, osvetlenie, zásuvka, elektrické tienenie, nemrznúci ventil na vodu. Výhodou pre rezidentov je okrem zeleného vnútrobloku aj parkovanie v podzemnej garáži (až 5 podzemných podlaží) s možnosťou nabíjania svojich elektromobilov ako i servisná stanica pre bicykle či kolobežky. K bytom je možné dokúpiť pivničné kobky vrátane elektrických zásuviek s vlastným meraním. 

Udržateľnosť projektu dopĺňajú fotovoltaické panely na zelenej bisolárnej streche budovy a použitie vysoko kvalitných materiálov v interiéroch bytov. Finálne dozariadenie štandardom bude zrealizované v súčinnosti s kupujúcim. Odovzdanie bytov je možné aj v stave shell & core.

Ambiciózna zóna Starého Mesta pri Račianskom mýte prechádza atraktívnou premenou na modernú rezidenčnú štvrť so všetkým, čo komfortné bývanie obnáša – obchody, reštaurácie, materské a základné školy, všetky potrebné služby a veľa zelených parkov. Veľkou výhodou je pešia vzdialenosť k centru Bratislavy i k nákupným centrám. Lokalita na hranici Starého Mesta a na začiatku Nového Mesta umožňuje rýchly presun do akejkoľvek časti Bratislavy v rámci MHD a jednoduché napojenie na diaľnicu. V blízkosti bývania sa nachádza mnoho variant športového vyžitia pri jazere Kuchajda či v malebných Karpatoch

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102719
 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  147 m²
 • Terasa
  123 m²
 • Celková plocha
  270 m²
 • Parkovanie
  garážové státie
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Bratislavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.