Byt, 2 izbový

Kompletne zrekonštruovaný byt s oknami orientovanými na západ, z ktorých je pekný výhľad na uličnú zeleň, sa nachádza v bočnej jednosmernej ulici v Prahe 10 na rozhraní Vršovíc a Vinohradov, v dosahu všetkého, čo potrebujete.

Dispozícia bytu na 2. poschodí pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, spálne, kúpeľne (s vaňou, sprchovacím kútom, prípojkou na práčku), samostatného WC, chodby a komory. Obe miestnosti sú orientované na západ na neadresnú ulicu. 

Byt je kompletne zrekonštruovaný v roku 2019, podlahy sú nové vinylové, v kúpeľni a WC je vyhrievaná dlažba. Okná boli vymenené v marci 2023 za nové špaletové s izolačným dvojsklom z vonkajšej strany a s jednoduchým sklom z vnútornej strany. Kuchyňa je plne vybavená vrátane umývačky riadu, chladničky s mrazničkou, elektrickej rúry, mikrovlnnej rúry a indukčnej varnej dosky. Vykurovanie zabezpečujú elektrické priamovýhrevné vykurovacie telesá, možno zmeniť na plynové vykurovanie. K bytu patrí pivnica. Dom má udržiavané spoločné priestory a spoločný dvor umožňujúci posedenie na čerstvom vzduchu, v dome nie je výťah

V blízkosti sa nachádza množstvo kaviarní, pekární, reštaurácií a malých obchodíkov, v pešej vzdialenosti je nákupné centrum Eden a niekoľko krytých aj otvorených športovísk. Pár krokov vedie k materskej a základnej škole, v blízkosti sú Heroldovy sady a náměstí Svatopluka Čecha s parkom. Autobusy a električky zastavujú kúsok od domu a cesta do centra trvá menej ako 10 minút. 

Podlahová plocha 48 m2, pivnica 3 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  102758
 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  E
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.