Byt s vysokými stropmi, arkierom a vybavením v dobovom štýle sa nachádza v historickom bytovom dome s výťahom. Atraktívna adresa v Prahe 1 na Starom Meste, v pôsobivej Haštalskej štvrti rozkladajúcej sa blízko Staromestského námestia a záhrad Anežského kláštora.
Plochu bytu umiestneného v 4. podlaží tvorí obytná miestnosť, samostatná kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa (sprchovací kút, umývadlo, WC) a predsieň.
Byt je zrekonštruovaný, na podlahách sú parkety v historickom vzore, na elegancii interiéru pridávajú dvojkrídlové masívne kazetové dvere, drevené obklady, drevené špaletové okná, dizajnové tapety, stropné rozety alebo funkčná kachľová pec na peletky. K súčasnému komfortu patrí diaľkové ovládanie kúrenia, systém inteligentnej domácnosti, zabezpečovací systém, vstup na odtlačok prsta. Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi, kúpna cena zahŕňa aj všetky interiérové zariadenia. K bytu prislúcha komora na poschodí a pivnica. Dom je pekne upravený, má reprezentatívne spoločné priestory a moderný výťah vedúci do poschodí.
Bezprostredné okolie poskytuje všetko potrebné, štvrť je plná reštaurácií, kaviarní a klubov, sú tu obchody od potravín po butiky, v pešom dosahu sú aj divadlá a galérie alebo Staromestská radnica so svetoznámym orlojom. Dopravné spojenie zaisťuje metro zo staníc Staroměstská a Náměstí Republiky, neďaleko sú aj električkové zastávky. Príjemnú zelenú oázu uprostred mesta tvoria záhrady Anežského kláštora.
Podlahová plocha bytu 41,9 m2.
V prípade akýchkoľvek dotazov sa na nás neváhajte obrátiť.