-
Byt 4-izbový
-
Praha 3, Žižkov, Pod kapličkou
- 922 583 €
- Podlahová plocha
- 141 m²
- Balkón
- 9 m²
Priestranný byt s 2 kúpeľňami a balkónom sa nachádza v 4. podlaží bytového domu s výťahom vo veľmi pokojnej, rodinnej časti Žižkova s výhľadom na Olšanské cintoríny, 12 minút chôdze k stanici metra Želivského a v blízkosti zastávok električiek a autobusov.
Bytovú jednotku tvorí obývacia izba orientovaná na juhovýchod prepojená s kuchyňou, hlavná spálňa so šatňou a vlastnou kúpeľňou, 2 ďalšie spálne, 2. kúpeľňa, chodba a balkón. V cene sú zahrnuté 2 priestranné garážové státia a veľká pivnica v suteréne domu dokončenom v roku 2006.
Dizajn interiéru podčiarkuje elegantnú benátsku štuku, ktorá zdobí hlavný obytný priestor aj vstupnú chodbu. Kuchynská linka na mieru je osadená kvalitnými spotrebičmi značiek Miele a AEG. Byt ponúka množstvo úložných priestorov vďaka vstavaným skriniam a priestrannej knižnici. Obývacia izba a kuchyňa sú vybavené vonkajšími roletami, zatiaľ čo balkón bude doplnený o moderný elektricky ovládaný zatemňovací systém na báze mikroskopických tekutých kryštálov, ktorý zaistí úplné súkromie bez narušenia výhľadu.
Okolie poskytuje všetku občiansku vybavenosť, sú tu školy a a škôlky vrátane medzinárodnej česko-anglickej, potraviny, kaviarne, reštaurácie, detské ihriská i veľký športový areál Hagibor. Miesto je skvele dostupné hromadnou dopravou, autobusová zastávka Třebešín je vzdialená 5 minút chôdze, taktiež metro Želivského je v dochádzajúcej vzdialenosti.
Podlahová plocha 141,3 m2, balkón 8,5 m2, pivnica 11,3 m2.
V prípade akýchkoľvek dotazov sa na nás neváhajte obrátiť.