Milevská, Krč - Praha 4 | 1
Milevská, Krč - Praha 4 | 2
Milevská, Krč - Praha 4 | 3
Milevská, Krč - Praha 4 | 4
Milevská, Krč - Praha 4 | 5
Milevská, Krč - Praha 4 | 6
Milevská, Krč - Praha 4 | 7

Byt 5 izbový

Interiér 448 m2, terasa 418 m2

Praha 4, Krč, Milevská

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Východný penthouse

Na samotnom vrchole východnej veže mrakodrapu V TOWER, Prague, najvyššej rezidenčnej budovy v Prahe, sa rozkladá veľkolepý penthouse, vybavený prvotriednymi prírodnými materiálmi a tými najpokročilejšími technológiami.

Trojpodlažný penthouse o celkovej rozlohe 866,2 m2 ponúka nezvyčajne vzdušnú, chytro riešenú dispozíciu, ktorá logicky oddeľuje pokojnú a dennú zónu. Na 29. podlaží sa nachádza vstupná hala s privátnym výťahom, ktorý prakticky pretína všetky tri poschodia, hosťovská spálňa s en-suite kúpeľňou a šatníkom, schodisková hala, šatník a terasa. O poschodie vyššie je viac ako 100-metrový obytný priestor s otvorenou kuchyňou a jedálňou. Na poschodí sa ďalej nachádzajú 3 spálne s en-suite kúpeľňami, 2 šatníky, komora, samostatná toaleta a hala so schodiskom aj výťahom vedúcim na strešnú terasu o ploche cez 280 m2, ktorej dominuje nerezový bazén.

Pocit úplnej voľnosti a dokonalého súkromia umocňuje nielen poloha 266 metrov nad morom, ale aj medzibytové steny pohlcujúce zvuk a špičkové protihlukové opatrenia vo fasáde. Čistý vzduch a príjemnú klímu zaisťuje systém výmeny vzduchu a najmodernejšie, prírodou inšpirované chladenie. Veľkoformátové okná poskytujú veľkorysý prísun denného svetla a panoramatické výhľady na stovežatú metropolu. Vďaka unikátnej konštrukcii budovy má navyše každá izba prístup na balkón či terasu.

V TOWER, Prague ponúka život v maximálnom pohodlí, v duchu luxusných mrakodrapov Manhattanu či Londýna. Rezidentom je tak dispozícii široká škála služieb na vysokej úrovni, vrátane nonstop recepcie a technickej správy, concierge servisu, spa a wellness zóny, telocvične, privátneho kina s audiosystémom DOLBY Atmos a mnoho ďalšieho. K penthouse prislúchajú 4 parkovacie miesta v súkromnej garáži, kde možno zaparkovať aj nadštandardne veľké vozidlá a 1 dobíjacia stanica pre elektromobily. Budova bola navrhnutá a realizovaná tímom odborníkov z celého sveta za použitia prvotriednych materiálov a dômyselných technológií. Vznikla tak architektonická dominanta v tvare V, ktorá obohatila pražskú panorámu.

Podlahová plocha podľa OZ 448,1 m2, terasy 418,1 m2.

Pre viac informácií navštívte webové stránky V TOWER, Prague Penthouse.

Cena Cena na vyžiadanie
Celková plocha 866 m2
Terasa 418 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 31817
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.