Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10

Byt 2 izbový

Interiér 124 m2, terasa 20 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Jediný dvojpodlažný 2 izbový loft v Rezidencii Schön svojou veľkorysou dispozíciou interiéru a dvoma terasami odkazuje na bohémsky život autora, Ing. Friedricha Weinwurma. Presklený profil čelnej steny dennej miestnosti s juhovýchodnou orientáciou vytvorí slnkom zaliaty priestor. Loftový charakter bytu doladí antracitové oceľové schodisko v industriálnom štýle, punc luxusu a pohodlia kúpeľne a terasy na oboch podlažiach loftu. Byt je kompletne orientovaný do tichého a zrekonštruovaného staromestského vnútrobloku. Lokalita Obchodnej ulice je zárukou blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti i historického centra mesta.

Na prvom podlaží sa nachádza obývacia izba s výstupom na terasu, kuchyňa s jedálňou v centrálnej časti, kúpeľňa s predprípravou na práčku, toaletou a taliansky sprchovací kút. Na druhom podlaží otvorená galéria so spálňou, terasou a kúpeľňa s prípravou na wc a vaňu. Byt má na oboch podlažiach nadštandardne vysoké stropy 3,5m, v otvorenej časti až 7m. Možnosť dokončenia do štandardu či klientských zmien (rozmery dverných otvorov, apod.).
Byt je plný denného svetla vďaka prakticky riešeným dispozíciam a francúzskym oknám s štandardom, ktorý zahŕňa videovrátnika, podlahové vykurovanie, predpríprava na klimatizáciu, bezpečnostné dvere Sherlock i zvukotesné izolačné okná. Možnosť dokončenia do štandardu či klientských zmien.

Byt je súčasťou architektonicky významnej polyfunkčnej budovy Schön na Obchodnej ulici, ktorá práve prechádza dôkladnou rekonštrukciou s cieľom zachovať pôvodnú funkcionalistickú architektúru z prvej polovice 20. storočia. Kompletná rekonštrukcia budovy zahŕňa výmenu strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy stien, vonkajších priestorov, ako i renováciu vstupnej časti budovy. Sedempodlažný dom si zachová i pôvodnú polyfunkčnosť – na prvých dvoch podlažiach budú sídliť obchodné a kancelárske priestory vrátane fresh potravín a tradičnej talianskej reštaurácie.

Kľúčová bratislavská ulica Obchodná je jedna z najdynamickejších ulíc Starého Mesta už od 18. storočia. Po celej svojej dĺžke je tvorená budovami najmä s obchodnými a kancelárskymi priestormi, službami, kaviarňami a reštauráciami, čím predstavuje centrum bratislavského diania. Priamo na ulici zastavuje MHD, do historického centra sa dostanete prechádzkou do 5 minút. Ulica bola kompletne zrekonštruovaná v rokoch 2005-6 a mesto intenzívne pokračuje v jej revitalizácii.

Interiér 124 m2, terasa 20 m2, možnosť prikúpiť parkovacie státie v garáži za 24 000 Eur.

Cena € 394 134
Celková plocha 144 m2
Terasa 20 m2
Parkovanie parkovacie státie v podzemnej garáži 24 000 EUR/ks
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35940
Informácie o projekte Rezidencia Schön
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.