Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 3 izbový

Interiér 86 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Svetlý 3 izbový byt s 2 kúpeľňami na 4. podlaží projektu Rezidencia Schön ponúkne svojim novým vlastníkom obývacej izby o ploche 40 m2 so severozápadnou orientáciou do Obchodnej ulice a výhľadom na zaujímavú historickú budovu. Otvorená dispozícia dennej časti bytu, veľkoformátové francúzske okná či svetlá výška stropu 2,90 m vnesú do interiéru množstvo denného svetla, pričom si byt zachová svoju funkčnosť pôvodného návrhu z roku 1943. Lokalita Obchodnej ulice zaručuje blízkosť kompletnej občianskej vybavenosti i historického centra.

Praktická a komfortná dispozícia pozostáva zo vstupného priestoru, dennej časti bytu s obývacou izbou, jedálňou a kuchynskou časťou, ďalej spálňa s en-suite kúpeľňou orientovaná do Obchodnej ulice, druhá spálňa so šatníkom orientovaná do vnútrobloku a samostatná priestranná kúpeľňa s prípravou na vaňu, sprchovací kút, práčku a wc.
Byt je plný denného svetla vďaka prakticky riešeným dispozíciam a francúzskym oknám s štandardom, ktorý zahŕňa videovrátnika, podlahové vykurovanie, predpríprava na klimatizáciu, bezpečnostné dvere Sherlock i zvukotesné izolačné okná, ktoré zabezpečujú maximálne odhlučnenie.

Byt je súčasťou architektonicky významnej polyfunkčnej budovy Schön na Obchodnej ulici, ktorá práve prechádza dôkladnou rekonštrukciou s cieľom zachovať pôvodnú funkcionalistickú architektúru z prvej polovice 20. storočia. Kompletná rekonštrukcia budovy zahŕňa výmenu strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy stien, vonkajších priestorov, ako i renováciu vstupnej časti budovy. Sedempodlažný dom si zachová i pôvodnú polyfunkčnosť – na prvých dvoch podlažiach budú sídliť obchodné a kancelárske priestory vrátane fresh potravín a tradičnej talianskej reštaurácie.

Kľúčová bratislavská ulica Obchodná je jedna z najdynamickejších ulíc Starého Mesta už od 18. storočia. Po celej svojej dĺžke je tvorená budovami najmä s obchodnými a kancelárskymi priestormi, službami, množstvom kaviarní a reštaurácií. Priamo na ulici zastavuje MHD, do historického centra sa dostanete prechádzkou do 5 minút. Ulica bola kompletne zrekonštruovaná v rokoch 2005-6 a mesto intenzívne pokračuje v jej revitalizácii.

Interiér 85.57 m2, možnosť dokúpiť parkovacie státie v garáži za 24 000 Eur

Cena € 299 495
Celková plocha 86 m2
Parkovanie parkovacie státie v podzemnej garáži 24 000 EUR/ks
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35943
Informácie o projekte Rezidencia Schön
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.