Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 7
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 8
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 9
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 10
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 11
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 12

Byt 3 izbový

Interiér 85 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Prémiový 3 izbový byt s dvoma kúpeľňami umiestnený na 5. podlaží Rezidencie Schön ponúkne novým vlastníkom otvorenú dispozíciu, veľkoformátové francúzske okná či vysoké stropy o výške 2,90 m, ktoré vnesú do bytu množstvo denného svetla. Lokalita Obchodnej ulice zaručuje blízkosť kompletnej občianskej vybavenosti i historického centra.

Praktická a komfortná dispozícia predstavuje vstupný priestor, dennú časť s obývacou izbou, jedálňou a kuchynskou časťou, spálňu s en-suite kúpeľňou orientovanú do Obchodnej ulice, druhú spálňu so šatníkom orientovaná do tichého vnútrobloku a samostatná priestranná kúpeľňa s prípravou na vaňu, sprchovací kút, práčku a wc.
Byt je plný denného svetla vďaka prakticky riešeným dispozíciam a francúzskym oknám s štandardom, ktorý zahŕňa videovrátnika, podlahové vykurovanie, predpríprava na klimatizáciu, bezpečnostné dvere Sherlock i zvukotesné izolačné okná, ktoré zabezpečia maximálne odhlučnenie.

Byt je súčasťou architektonicky významnej polyfunkčnej budovy Schön na Obchodnej ulici, ktorá práve prechádza dôkladnou rekonštrukciou s cieľom zachovať pôvodnú funkcionalistickú architektúru z prvej polovice 20. storočia. Kompletná rekonštrukcia budovy zahŕňa výmenu strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy stien, vonkajších priestorov, ako i renováciu vstupnej časti budovy. Sedempodlažný dom si zachová i pôvodnú polyfunkčnosť – na prvých dvoch podlažiach budú sídliť obchodné a kancelárske priestory vrátane fresh potravín a tradičnej talianskej reštaurácie.

Kľúčová bratislavská ulica Obchodná je jedna z najdynamickejších ulíc Starého Mesta už od 18. storočia. Po celej svojej dĺžke je tvorená budovami najmä s obchodnými a kancelárskymi priestormi, službami, množstvom kaviarní a reštaurácií, čím predstavuje centrum bratislavského diania. Priamo na ulici zastavuje MHD, do historického centra sa dostanete prechádzkou do 5 minút Ulica bola kompletne zrekonštruovaná v rokoch 2005-6 a mesto intenzívne pokračuje v jej revitalizácii.

Interiér 85.37 m2, možnosť dokúpiť parkovacie státie v garáži za 24 000 Eur

Cena € 299 495
Celková plocha 85 m2
Parkovanie parkovacie státie v podzemnej garáži za 24 000 EUR/ks
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35944
Informácie o projekte Rezidencia Schön
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.