Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 1
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 2
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 3
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 4
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 5
Obchodná , Staré Mesto - Bratislava I | 6

Byt 2 izbový

Interiér 72 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Obchodná

Prémiový 2 izbový byt na 4. podlaží Rezidencie Schön sa vyznačuje svojou nadštandardnou plochou, ktorá takmer identicky kopíruje originálnu dispozíciu z roku 1943. Príjemná severozápadná orientácia bytu s nadrozmernými francúzskymi oknami a výhľadom na historickú budovu v susedstve vytvárajú pravú staromestskú atmosféru. Lokalita Obchodnej ulice zaručuje blízkosť kompletnej občianskej vybavenosti i historického centra.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, kúpeľna s prípravou na práčku, wc, taliansky sprchovací kút s vaňou, ďalej spálňa so šatníkom a denná časť s obývacou izbou s kuchynským kútom a jedálňou (35m2). Byt je plný denného svetla vďaka prakticky riešeným dispozíciam a francúzskym oknám so štandardom, ktorý zahŕňa videovrátnika, podlahové vykurovanie, predprípravu na klimatizáciu, bezpečnostné dvere Sherlock i zvukotesné izolačné okná, ktoré zabezpečujú maximálne odhlučnenie.

Byt sa nachádza v architektonicky významnej polyfunkčnej budove Schön na Obchodnej ulici, ktorá práve prechádza dôkladnou rekonštrukciou s cieľom zachovať pôvodnú funkcionalistickú architektúru z prvej polovice 20. storočia. Kompletná rekonštrukcia budovy zahŕňa výmenu strechy, nové rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy stien, vonkajších priestorov, ako i renováciu vstupnej časti budovy. Sedempodlažný dom si zachová i pôvodnú polyfunkčnosť – na prvých dvoch podlažiach budú sídliť obchodné a kancelárske priestory vrátane fresh potravín a tradičnej talianskej reštaurácie.

Kľúčová bratislavská ulica Obchodná je jedna z najdynamickejších ulíc Starého Mesta už od 18. storočia. Po celej svojej dĺžke je tvorená budovami najmä s obchodnými a kancelárskymi priestormi, službami, množstvom kaviarní a reštaurácií. Priamo na ulici zastavuje MHD, do historického centra sa dostanete prechádzkou do 5 minút. Ulica bola kompletne zrekonštruovaná v rokoch 2005-6 a mesto intenzívne pokračuje v jej revitalizácii.

Interiér 72.21 m2

Cena predané
Celková plocha 72 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB B
Referenčné číslo 35947
Informácie o projekte Rezidencia Schön
Zobraziť všetky plány

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.