Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 12
Zámocká, Staré Mesto - Bratislava I | 13

Byt 3 izbový

Interiér 232 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Zámocká

Cena na vyžiadanie

Do obľúbených Zaujíma ma

Výnimočný 3-izbový byt s výhľadom na Slavín prešiel pod dohľadom architekta kompletnou rekonštrukciou s dôrazom na detail. Veľkometrážny byt je situovaný v pokojnej Zámockej ulici priamo v srdci Starého Mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s množstvom úložného priestoru s prechodom do hosťovskej izby s LCD TV, šatníkom a pracovným stolom, komora so serverom, hosťovská kúpeľňa s toaletou a s walk-in sprchovacím kútom. Priestranná obývacia izba s nábytkom Poltrona Frau s obývačkovou stenou s integrovaným úložným priestorom a ozvučením Bowers & Wilkins nadväzuje na oblúkovú knižnicu z ohýbaného dreva s posedením. Miestnosť dopĺňa jedálenská časť s ikonickými stoličkami Montera. Oblými stenami zónovaná kuchyňa je vybavená najvyšším štandardom – vstavané spotrebiče značky Miele vrátane parnej rúry, vínnej chladničky, indukčnej varnej dosky, tepan grilu a ohrievača tanierov. Úložné priestory kuchynskej linky sú podsvietené. Z kuchyne je vstup do odvetrávanej komory s práčovňou a špajzou. Hlavná spálňa disponuje preskleným walk-in šatníkom a rovnako moderným vstupom do presklenej kúpeľne so solitárnou vaňou, sprchou, pisoárom a toaletou.

Štandard bytu tvoria talianske morené kartáčované dubové parkety, podlahové kúrenie, inteligentné ovládanie celého bytu smartfónom, rekuperácia, klimatizácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, drevené okná s trojsklom, alarm, videovrátnik so záznamom, elektrické závesy s elektrickými sieťkami proti hmyzu, v obývačke francúzske okná. Celý byt je zariadený v nadštandardných materiáloch ako masívne drevo, pri vstupe do apartmánu je stena obložená brazílskou modrou žulou, kúpeľne kompletne obložené mramorom, batérie Hansgrohe Axor Starck. Výnimočnú atmosféru priestoru potvrdzuje kombinácia stropných laserových, závesných a stenových a svetiel v každej miestnosti vrátane dizajnových solitérnch sviediel Philippe Starck.

Kompletná výmena elektroinštalácie, výhrevných telies, klimatizácie spolu s rozvodmi núteného vetrania so zapojením rekuperácie je samozrejmosťou.

Poloha bytu v historickej uličke centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky MHD. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou ako aj miestom pokojných prechádzok v historickej časti.

Cena Cena na vyžiadanie
Celková plocha 232 m2
Parkovanie Parkovacie miesto v garáži 27.000 EUR/ks
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36757

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.