Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

2-izb apartmán C5.G2/ 2.NP

Nadčasové bývanie zasadené do bratislavskej štvrte v Záhorskej Bystrici ponúkne novo vznikajúca rezidencia Hillside s výhľadom na Malé Karpaty, ktorá spája výhody novostavby s moderným dizajnom v kombinácii s progresívnou filigránovou technológiou výstavby. Pokojná a tichá rezidenčná lokalita na dosah všetkej občianskej vybavenosti a neďalekých lesov, bez mestského hluku s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. Predpokladaný termín kolaudácie 09/2021.

Interiér 2-izbového apartmánu bude tvoriť vstupná chodba s vyhradeným miestom na vstavaný šatník, obývacia izba spojená s jedálenskou časťou, kuchyňa, spálňa s miestom na vstavanú skriňu, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Z obývačky a zo spálne je vstup na priestranný balkón.

Holobyt bude zahŕňať veľkoformátové francúzske hliníkové okná s izolačnými trojsklami, podlahové kúrenie a fancoilové stropné chladenie v celom byte. Kúpa holobytu ponúka možnosť si vybrať z dvoch druhov štandardov. Štandardné vybavenie bude obsahovať predprípravu na elektricky ovládané exteriérové žalúzie, laminátové podlahy, interiérové dvere, v kúpeľni obklady, sanitu, batérie značky KLUDI, sprchový kút so zabudovaným podlahovým žľabom/vaňu, toaletu. Nadštandardné vybavenie bude zahŕňať vyššiu kvalitu materiálov, drevené podlahy, bezfalcové interiérové dvere, v kúpeľni väčší formát dlaždíc, batérie Hansgrohe.
Ku kúpe sa vzťahuje povinnosť kúpy pivničnej kobky a minimálne jedného parkovacieho státia v garáži.

Bytový komplex vzniká na okraji Záhorskej Bystrici. Štvrť poskytuje kľudné, tiché prostredie a zároveň aj plnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti projektu sa nachádzajú Malé Karpaty. Zdravé prostredie zelene a čerstvého vzduchu sa stane súčasťou každodenného života. Do centra mesta sa rýchlo dopravíte autom alebo autobusom MHD. Zástavka MHD, ako aj detské ihrisko sa nachádzajú 150 m od domu. Supermarket je vzdialený 500 m.

Interiér 39 m2, balkón 9 m2
Cena nehnuteľnosti v prevedení "white walls" 133.900 EUR (s DPH).
Cena nehnuteľnosti v štandarde 139.249 EUR (s DPH).
Cena pivnice je 1.200 EUR/m2, výmery sú k dispozícii od 2 do 24 m2. Ceny parkovacieho státia sú od 10.990 EUR/ks.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  39 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkovanie
  garážové státie od 8.990 EUR
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  38239
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.