Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Východne orientovaný byt s privátnou záhradou je súčasťou komorného projektu zasadeného do unikátnej lokality pamiatkovej zóny Stará Hostivař. Veľmi kľudné miesto dýchajúce históriou leží v susedstve prírodnej pamiatky Meandra Botič a areálu Toulcovho dvora aj v pohodlnom dosahu všetkých služieb a zastávok MHD.

Plocha bytu je rozdelená na obývaciu izbu so vstupom na terasu a ďalej do záhrady, spálňu, čiastočne oddelený kuchynský kút, kúpeľňu (so sprchovacím kútom, WC, umývadlom a prípojkou na práčku), predsieň a komoru. Orientácia bytu do súkromnej záhrady zaisťuje maximálne súkromie.

Podlahy sú drevené, v kuchyni, predsieni, kúpeľni a komore dlažba. Interiér presvetľujú veľká drevené eurookná. Ohrev vody a vykurovanie elektrické. Parkovať možno pred domom v zóne pre rezidentov.

Jednou z najcennejších tunajších pamiatok je kostol Stětí sv. Jána Krstiteľa z 13. storočia, medzi historické stavby patrí aj opevnenie využívané teraz ako ekologické centrum Toulcův dvor alebo susedná usadlosť z počiatku 18. storočia. V blízkosti fungujú reštaurácie, supermarket, cca 1 km je vzdialené obchodno-zábavné centrum VIVO! Hostivař. Dopravné spojenie zaisťujú autobusy z blízkej zastávky, umožňujúci priame spojenie ku staniciam metra Skalka, Opatov alebo Kobylisy, v pešom dosahu je aj električková zastávka. Miestom vedie turistický chodník, rýchle je napojenie na cyklotrasy, po ktorých je možné dôjsť napríklad do hostivařského lesoparku alebo športovému centru u Hamerského rybníka.

Interiéru 61 m2, záhrada 173 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Celková plocha
  61 m²
 • Záhrada
  173 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  F
 • Referenčné číslo
  38268
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.