Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Citlivo zrekonštruovaný klasický mestský byt s vysokými stropmi, 2 balkónmi a výhľadom do romantického parku Havlíčkove sady je súčasťou bytového domu z r. 1906. Budova sa zdobnú fasádou stojí na Vinohradoch v peknej kľudnej ulici s radom secesných domov na jednej strane a parkom na strane druhej.

Dispozícia svetlého a vzdušného bytu na 4. podlaží sa skladá z obývacej izby s balkónom, veľkej kuchyne s jedálňou, hlavná spálňa s kúpeľňou a walk-in šatníkom, druhé spálňa s balkónom a komorou, veľkej vstupnej haly, centrálnej kúpeľne a technickej miestnosti. Obe spálne majú okná do vnútrobloku. Juhovýchodný balkón v obývačke poskytuje nerušený výhľad na park i panorámu Prahy.

Dom aj byt sú po rekonštrukcii, ktorá rešpektovala pôvodný architektonický zámer. Zachované a zrenovované boli pôvodné prvky, ako sú dvojkrídlové kazetové dvere vrátane mosadzných kľučiek, špaletové okná, dubové parkety, stropné rozety, kachľová pec (nefunkčná), terazzo v spoločných priestoroch a pod. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Výťah je nový presklený, vedie do medziposchodia. Vykurovanie podlahovými konvektormi a radiátormi napojenými na centrálnu kotolňu. K bytu prislúcha pivnica.

Príjemná lokalita na pomedzí Vinohradov a Vršovíc ponúka peší dosah všetkých služieb, kúsok od domu je materská a základná škola, blízko je do kaviarní, bistier a reštaurácií alebo napríklad kina Pilotov. 5 minút chôdze je vzdialená električková zastávka, stanica metra Námestie Mieru je vzdialená 2 minúty jazdy. Priamo pri dome začína veľký park s vybavením pre deti, kaviarňou v záhradnom Pavilóne a s upravenými chodníkmi medzi bohatou zeleňou.

Interiér 108,17 m2, balkóny 2,7 ​​m2 a 2,2 m2, pivnica 1,7 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  109 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  38673
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.