Byt, Štúdio

Moderný, kompletne vybavený byt s výhľadom do širokého okolia je umiestnený na najvyššom, 7. podlaží bytového domu z r. 2006 stojaceho v pokojnej bočnej ulici na rozhraní Michle a Vršovic v susedstve unikátnej bývalej robotníckej kolónie Sedmidomky z 30. rokov 20. storočia.

Plochu západne orientovaného bytu, ktorý mal pôvodne dispozíciu 2 + kk, tvorí svetlá otvorená obytná miestnosť s kuchynským kútom a oddeliteľnou nočnou časťou s vstavanou skriňou (pôvodná samostatná spálňa), kúpeľňa (s vaňou, WC a umývadlom), šatník, veľká komora a zádverie.

Byt presvetľujú francúzske okná (plastové s dvojsklami), podlahy sú plávajúce laminátové. Kuchynská linka je vybavená spotrebičmi Whirlpool. Vykurovanie z centrálnej kotolne v dome. K bytu prislúcha pivnica a je možné prikúpiť garážové státie. Kúpna cena zahŕňa všetko vybavenie.

Do 10 minút chôdze je vzdialená autobusová zastávka, odkiaľ premávajú spoje k stanici metra Želivského aj priamy spoj k prestupnej stanici Florenc, do centra sa dá tiež dostať rýchlo a pohodlne vlakom z blízkej zastávky Praha-Eden, u ktorej je tiež rovnomenné obchodné centrum a futbalový štadión. Kúsok od domu je vonkajšia posilňovňa a skatepark, ďaleko nie je ani k ďalším športoviskám – na atletický alebo zimný štadión či k plaveckému bazénu a na kúpalisko.

Interiér 54,6 m2, pivnica 1,94 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  39338
 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  3 550 Kč mesačne
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  C
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.