Byt, 4 izbový

Priestranný mezonetový byt s východnou terasou a parkovaním práve vzniká nadstavbou bytového domu v príjemnej zelenej lokalite pražského Smíchova priamo pri parku Dívčí hrady s pasúcimi sa koňmi, pri prírodnej pamiatke Ctirad a súčasne len pár minút jazdy od pešej zóny Anděl a práve vznikajúcej novej štvrti Smíchov City. 

Dispozičné riešenie novostavby ponúkne vo vstupnej úrovni (4. podlažie domu) hlavnú spálňu s walk-in šatníkom a en-suite kúpeľňou, ďalšie 2 spálne, centrálnu kúpeľňu, technickú miestnosť s prípojkou na práčku a sušičku a predsieň so schodiskom do vyššieho podlažia. To je koncipované ako otvorený obytný priestor s kuchyňou, jedálňou, šatníkom, hostinskou toaletou a východne orientovanou terasou.

Byty budú odovzdané dokončené v danom štandarde developera. Vykurovanie plynovým kotlom. Parkovanie je riešené parkovacími miestami na vlastnom pozemku.

Lokalita je ideálna pre pokojné rodinné bývanie. Len pár krokov je vzdialená vyhliadka, odkiaľ vedú chodníky na Dívčí hrady, kde je výbeh divokých koní, na Děvín i do rozľahlého Prokopského údolia. V pešom dosahu je materská škola s výučbou angličtiny, farmárska predajňa, samoobsluha aj vyhlásená reštaurácia, asi 1 km je vzdialená základná škola, športoviská s plaveckým bazénom a posilňovňou, tenisové kurty. Dopravné spojenie zabezpečuje autobus (cesta k stanici metra trvá 7 minút), v blízkosti sa plánuje obnoviť železničná zastávka, kde bude zastavovať prímestský vlak na smíchovskej stanici. Neďaleko tiež vzniká moderná štvrť Smíchov City, v rámci ktorej bude vybudovaná lávka urychlujúca prístup k stanici metra Smíchovské nádražie.

Podlahová plocha 144,2 m2, terasa 6,8 m2, sklep 6,5 m2. 

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  39856
 • Predajná cena
  Rezervované
 • Podlahová plocha
  145 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  151 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavní město Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.