Informácie

Byt, 2 izbový

Vzdušný byt s priestrannou terasou, výhľadom na zalesnený vrch Vítkov a s nadčasovým interiérom zariadeným novými špičkovými kúskami je súčasťou modernej zabezpečenej rezidencie, ktorá nedávno vznikla v lokalite širšieho centra v žiadanej štvrti Karlín, kúsok od parku aj stanice metra a električkových zastávok.

Byt na 8. nadzemnom podlaží domu s 2 výťahmi tvorí obývacia izba s kuchynským kútom a východne orientovaným balkónom, ďalej spálňa s en-suite kúpeľňou, samostatná toaleta, predsieň a veľká šatňa s prípojkou na práčku a sušičku.

Rezidencia bola skolaudovaná v r. 2020. K štandardu patria masívne dubové podlahy, veľkoformátová dlažba a obklady, veľkoplošné hliníkové okná s tepelne izolačnými sklami, kvalitná kúpeľňová sanita a zariaďovacie predmety Riho, Laufen, Hansgrohe a Kaldewei, alarm. Interiér bude vybavený talianskym dizajnovým nábytkom vrátane sedacej súpravy Bonaldo, stola a stoličiek MIDJ, manželskej postele San Giacomo a nočných stolíkov Cidori, talianske sú tiež záclony. Kuchynská linka nemeckej značky Beckermann je vybavená spotrebičmi Gorenje a Whirlpool. K jednotke prislúcha pivnica.

Štvrť Karlín pôsobivo kombinujúca historickú zástavbu s modernými odvážnymi počinami ponúka bývanie v štandarde európskych metropol. Nájdeme tu upravenú zeleň, kultúrne centrá, obchody, útulné kaviarne, bistra aj gurmánske reštaurácie. Stanica metra linky B aj električková zastávka Křižíkova sú kúsok od domu, cesta do centra hromadnou dopravou, autom, ale aj na skútri či na bicykli po pohodlnej cyklotrase trvá len pár minút.

Podlahová plocha 68,8 m2, terasa 9,13 m2, pivnica 4,26 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  41230
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.