Byt, 2 izbový

Úplne tichý podkrovný byt s veľkými svetlými miestnosťami a slnečnou terasou sa nachádza na najvyššom podlaží zrekonštruovaného domu z 19. storočia stojaceho priamo pri parkoch Rajská záhrada a Riegrove sady, v pešom dosahu námestia Jiřího z Poděbrad, Hlavnej stanice i centra.

Vstup do bytu je na 6. podlaží, odkiaľ vedie z predsiene drevené schodisko s preskleným zábradlím o úroveň vyššie (7. podlažie), kde sa rozkladá hlavná plocha bytu. Veľkoryso poňatý obytný priestor s kuchyňou (40,5 m2) je prepojený posuvnými francúzskymi oknami s terasou, kam je možné vstúpiť aj z veľkej spálne (31,90 m2). Ďalej je tu komora, chodba a kúpeľňa s oknom (2 umývadlá, veľká sprcha, WC). Všetky okná bytu sú orientované na juh do pokojného vnútrobloku, terasa poskytuje z jednej strany výhľad na vyrastené stromy a na Žižkovskú televíznu vežu, z druhej sa otvára rozhľad na panorámu metropoly až k Pražskému hradu.

Vkusný, minimalisticky ladený interiér s príjemnou atmosférou je plný svetla, ktoré dáva vyniknúť krásnej drevenej podlahe. Kuchyňa je plne vybavená, v spálni je vstavaná skriňa. Vykurovanie je centrálne, dom po rekonštrukcii má pekne udržiavané spoločné priestory a nový výťah.

Lokalita na rozhraní Vinohradov a Žižkova poskytuje kompletné spektrum služieb – je tu supermarket, množstvo malých obchodov, útulných kaviarní a bistier, reštaurácií i tradičných žižkovských krčmičiek, športoviská i lekárske služby. Do centra je možné dôjsť pešo, v dosahu je električková zastávka aj stanica metra. Oblasť spríjemňuje niekoľko parkov, pár krokov od domu je Rajská záhrada a nadväzujúce Riegrove sady.

Interiér 101,2 m2, terasa 15,5 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41420
 • Predajná cena
  Predané
 • Podlahová plocha
  101 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.