Byt, 2 izbový

Svetlá loftová ubytovacia jednotka s nadčasovým interiérom na mieru a garážovým státím v takmer novom rezidenčnom projekte zasadenom pri lese Krejcárek na rozhraní Žižkova a Libne.

Vo vstupnej úrovni (v 6. nadzemnom podlaží domu) sa nachádza obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, kúpeľňa (so sprchou, WC a prípojkou na práčku) a predsieň. Na hornom poschodí je spálňa s pracovným kútom.

Interiér je zariadený z veľkej časti na mieru, vybavenie je zahrnuté v cene. Súčasťou kúpnej ceny je aj garážové státie a pivnica. Podlahy sú laminátové, francúzske okno s nadsvetlíkom má trojsklá a plastový rám. Súčasťou štandardu sú protipožiarne dvere s bezpečnostným kovaním, rekuperačná jednotka na prísun čerstvého vzduchu, dátové optické rozvody. Kuchynské spotrebiče sú značiek Siemens (rúra), AEG (indukčná varná doska) a Bosch (chladnička). Vykurovanie je z centrálnej plynovej kotolne. Moderný nízkoenergetický dom s výťahom bol dokončený v r. 2018, kolaudácia bytu prebehla v r. 2019. V podzemnej garáži je možné nabíjať elektromobil.

Takmer pri dome stavia autobus, ktorým sa dá dostať k stanici metra Flora, v dochádzkové vzdialenosti je aj električková zastávka. V blízkosti fungujú tenisové kurty, futbalové ihrisko, golfové odpalisko alebo plavecký bazén s wellness, 5 minút autom je vzdialené OC Galéria Harfa. Lokalitu spríjemňuje veľká zelená plocha Krejcarek, na ktorej nadväzuje park na vrchu Vítkov.

Interiér 36 m2, pivnica 4 m2. Vyhlásenie vlastníka eviduje dispozíciu jednotky ako 1+kk loft - 23,9 m2 spodné poschodie, 12,4 m2 galérie/loft.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Referenčné číslo
  41669
 • Predajná cena
  Predané
 • Poplatky za služby
  4 091 Kč mesačne
 • Celková plocha
  36 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.